Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, csajok, mi a kedvenc...

Pasik, csajok, mi a kedvenc ruhátok, és mi az amit nem szívesen viseltek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyberészes ruhák a kedvenceim.

Farmert nem szívesen hordok, nem tartom kényelmesnek. Sportcipőt sem hordok, csak sporthoz.

2015. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a feltűnően műszálas ruhákat/fehérneműket, a tangát, a túl magas magassarkút, az olyan ruhákat amiknek annyira vékony az anyaguk hogy átlátszanak. Ezen kívül van még egy csomó dolog amit azért nem viselek mert nem áll jól (pl csőtop, kosztüm). Konkrét kedvencem nincs, a szívemnek legkedvesebb ruhadarab talán a melltartó.
2015. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szívesen viselek alkalmi ruhákat, szoknyákat és magassarkút. Szívesen viselek melegítőt, pizsamát, de csak otthonra. :D Egyébként farmer és valami blúz vagy póló.
2015. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Kedvenc: farmer, vászoncip/edzőcipő, oxford cipő, ceruzaszoknya

nem szívesen: csőtop, bármi, ami túl színes vagy túl mintás, poncsó

2015. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim: Egyberészes ruha, szoknya, sztreccs farmer, leggings, hosszú ujjú testhezálló felsők, body, harisnya, sportmelltartó, bőrkabát. Ezek közül hétköznapokon is jobbára egybe ruhát vagy szoknyát viselek az időjárásnak megfelelően, hosszú nadrágot nagyon ritkán hordok, általában csapadékos időben vagy ha már nagyon hideg van ami már 0 fok alatti jóval.


Amit viszont nagyon nem kedvelek: Hosszú sima farmernadrág, magassarkú inkább tűsarkú amit utálok, utálom a sima ünneplős szoknyákat főleg az anyaguk miatt, utálom a merevítős melltartót, a csipkés ruhákat se szeretem, a kötött pulóvereket sem tudom elviselni magamon, sapkát se szeretem, a kantáros munkásnadrágot sem (ahol dolgozok gyakorlaton ott kötelező és nem köthetjük a derekunkra a kantárt, az alatt egy pólót és munkás kabátot kell hordanunk akár 30 fokos hőség van akkor is. Utálom még a tornadresszt amit régen tesiórákon erőltettek ránk. Néha hordtam hosszú ujjú változatban az még kényelmesebb is volt a hónaljamnál nem vágott be és anyag miatt és szinte elég kellemes érzés volt, de alul a bugyi fazon ami nem tetszett főleg hogy kint volt a fenekem, meg úgy az egész egybe részes fazonja sem jött be hogy nagyon nyújtózkodtam akkor mindig bevágott, kilátszott a bugyim kegyetlen volt, emiatt utáltam meg az egybe részes fürdőruhát is, de a bikinit se nagyon kedvelem pedig nincs rossz alakom, sportos vagyok, de utálom ha a hasamat nézik az emberek plusz én nagyon könnyen letudok égni a napon emiatt mindig kell hordanom egy hosszú ujjú felsőt a strandon amit csak a vízben tudok elviselni mert ott nem sülök bele, viszont ha nem megyek strandra akkor itthon döglök meg a hőség miatt.

2015. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En a testhez allo ruhakat szeretem foleg sporthoz,de kenyelmi szempotokbol is szivesen viselem oket bringazashoz nadrag felso,szuk farmer,telen harisnya.

F

2015. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy érdekes kérdés.

Suliba egy farmert, vagy egy sötétkék nem farmert szoktam felvenni, valami teljesen random pólót meg a szürke kardigánom.

Szívesen hordok inget zakóval, vagy terepruhát rossz iső esetén

2016. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!