Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi szövetkabát alá mit...

Férfi szövetkabát alá mit szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Ing,póló, esetleg ing nyakkendővel, azért kérdezem, mert suliba mindennap nem akarok ingbe menni főleg nyakkendővel nem :D

2015. okt. 12. 19:34
 1/8 hechs20032 válasza:
0%
Ne menj így szerintem suliba.. És miért itt kérdezel ilyeneket?
2015. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Nyakkendő suliba? :D Ne már ember, még egyetemen sem szokás... Az ing néha belefér én is szeretek ingben lenni, néha bemegyek az egyetemre, mert egy farmerral tök jól tud kinézni ha stílusos az ing is meg a farmer is, bár tud irtó cikiként is. :D


Én szövetkabát alá pulcsit szoktam, bár ha szövet kabátot hordasz akkor ahhoz illő stílus kell. Annál nincs gázabb amikor egy sport feliratú cipzáros pulcsi van alatta. Sajnos vannak ilyen stílus ficamos emberek. :D

2015. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szövetkabát elegáns hatást kelt, szóval elegánsabb ruhákat húzz alá. inget, egyszínű pulóvert. a nyakkendőt iskolába hanyagold, inkább nevetséges ,mint jól kinéző.


[link]

[link]

[link]


Ezeket ajánlanám.

2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: miért ne menjek? és miért ne itt, hol máshol?

utolsó 2 válaszoló: Köszönöm a válaszaitokat, 2. igen tudom, hogy gáz, de láttam már képeken, hogy így veszik fel, azért kérdeztem :D

2015. okt. 12. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] ---> ez például szövetkabát alá nagyon stílusos, elegáns. vagy ez: [link] ---> ez alatt az ing is látszik.
2015. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: mind2 szuper, köszönöm a válaszod!
2015. okt. 14. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Ha tanácsra, netán véleményre van szükséged, nyugodtan küldj üzit. ;)
2015. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!