Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik márka a jobb a következ...

Melyik márka a jobb a következő árkategóriában?

Figyelt kérdés

A Lorus vagy a Festina jobb óra a 30-40.000 forintos órák kategóriájába?


Lorust vettem, mégis úgy gondolom, hogy ha már csak az árakból kiindulva is kb ugyan az a minőség lehet a kettő. Vagy tévedek?


2015. okt. 16. 21:42
 1/3 anonim válasza:

Ilyen árkategóriában nem túl lényeges a márka. Én is 35ért vettem órát, ez egy Fossil, de nem a márka szempontjából választottam, hanem hogy kinézetre melyik tetszik leginkább. Bár a drágább márkákból is ugyanígy választanék, láttam már ocsmány milliós órát is, sőt, 4-500ezres árkategóriában sem kell kutakodnom, hogy találjak ritka ronda órákat. Viszont jó minőséget és szép formát is könnyebb találni magasabb árkategóriában.


Egyébként a Lorus a Seiko gyártóhoz tartozik, a Festina pedig egy 1902-ben svájcban alapított cég, aminek a központja most asszem Barcelonában van, és citizen óraműt használnak. Szóval nem túl rossz egyik sem minőségben. Az adatokat a guglival gyűjtöttem.

2015. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. NEm tévedsz, két hasonló márkáról avn szó. Tehát az alsó árkategóriába tartoznak, de nem a legrosszabb minőség. Illetve ezeknek is vannak drágább és olcsóbb modelljeik, de nem neves márka egyik sem. Ettől függetlenül átlagos napi használatra teljesen tökéletesek. Persze ha van fél millád órára, akkor nem ezeket ajánlom :).
2015. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2015. okt. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!