Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek külföldi megbízható...

Ismertek külföldi megbízható ruhavásárló oldalt?

Figyelt kérdés

Nézegettem mostanában oylan ruhákat külföldi oldalakon, mint a RoseGal és még egyéb. Viszont folyton ugyanazok a képek vannak rajta, és visszajelzések szerint nem megbízhatóak. Rossz a ruha méret,anyag,nem is az,ami a képen volt.


Tudtok nekem olyat mondani ahonnan ti már vásároltatok és elégedettek voltatok vele? Nem kell, hogy ingyen kiszállításos legyen, persze azért ne a világ végéről jöjjön. A ruha stílus mindegy, de tényleg olyan legyen, ami a saját cuccait fényképezi le.



2015. okt. 23. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
En meg nem rendeltem, de tudtommal a shein(side) a legmegbízhatóbb. Youtube videosok is szoktal rendelni, es jok a visszajelzesek
2015. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp megnézem! :)
2015. okt. 23. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

romwe :)

everything5pounds

2015. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Everything5pounds jónak tűnt, a gond az hogy a kiszállítással, már nem olyan olcsó,mint ahogy hirdeti magát :(
2015. okt. 24. 00:35
 5/5 anonim válasza:
Strops :) nagyon megbízható oldal és egy megadott összegben ha vásárolsz és megjön a termék/termékek ajándékutalványt kapsz hogy olcsóbban vásárolhass a weboldalukról 😃
2016. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!