Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen halloweeni jelmez...

Milyen halloweeni jelmez ötlet van amit hamar meg lehet valósítani?

Figyelt kérdés

Tudom vége van halloweennek meg ilyenek, de mi holnap tartanánk egy útó halloweent. Itt ugyanúgy begyűjtenénk a maradék csokikat, és beöltözve császkálnánk a fővárosban.

Az a kérdésem h milyen hamar megvalósítható jelmez ötlet van? Sminknek van fekete fehér szemceruzám meg spirál tus és rúzsok. Ruhának gondoltam aranyos diáklányra, kék tárdig érő szoknya blúz, és a hajam kétcopf sminknek nem sok spirál rúzs és egy kis korrektor a hibákra. meg a fogaimat kenném össze fekete szemceruzával mintha rohadt lenne. És csukottszájjal flörtölnék fiúkkal és aztán vigyorgok egyet, hogy egy kicsit fura legyen mindenkinek. Valami ötlet még ezen kívül? Előre is köszönöm! Am lány vagyok, ha valakinek nem esett volna le...



2015. nov. 3. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mar semmilyen mivel multheten volt!

Ez nem nevnap,hogy 8 napig ervenyes.

2015. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fogadnak még. Amúgy a szemceruzát felejtsd el, készíts művért vagy vegyél, (gondolom találsz a fővárosban) és készíts műsebeket, hogy félelmetes legyél
2015. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a keltáktól a ered, de a magyarok akkor is az amerikai filmekből vették át.
2015. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor égesd le magad. Remek úton haladsz affelé. OK?! :)
2015. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdezővválaszolló válasza:
Szerintem jo ötlet :)
2015. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki irta a keltakat?

Nem latom a kommentet...

2015. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leoltották a kérdezőt (jogosan), ő meg gondolom jelentette a kommenteket. A kis rafkós.
2015. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most miért oltottak le jogosan? mert meg merészeltem az engedélyetek nélkül ezt kérdezni? vagy mi?! és ötleteket kértem nem oltásokat.. de mindegy. ha nem bírjátok értelmezni a kérdést akkor ne írjatok! remélem már megértettétek. és még valami nem szidni kell a másikat hanem segíteni max finoman lebeszélni valami hülyeségről. de nem így kell finoman lebeszélni hogy oltjátok!! köszi..
2015. nov. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!