Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra nagyobb vagy...

Szalagavatóra nagyobb vagy kisebb abroncs?

Figyelt kérdés

Nagyobb vagy kisebb abronccsal jobb táncolni a szalagavatón?


Hányassal szoktak általában? (3-as,nagy3-as abroncs?)


Fiúk,lányok szerintetek melyik néz ki jobban?



2015. nov. 6. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nagy volt, imádtam, sokkal szebben áll rajta a ruha, viszont ha sokan vagytok a színpadon akkor nehezebb elférni ugyebár :D

19/L

2015. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
kisebb. sokkal kényelmesebb és jobban is néz ki, pláne, ha alacsony vagy. láttam már nagyon nevetséges lányokat, akiknek 160 centisen volt egy baromi nagy abroncsuk, úgy néztek ki, mint valami sütibaba.
2015. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
idén keringőzöm és szerintem a nagyobb sokkal szebb.Nekem nagy és szépen néz ki. De ez az én véleményem. Amiben te jobban érzed magad olyan legyen ezt te neked kell eldönteni.:)
2015. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szalagavatón a tömeg miatt nem a látvány az elsődleges, hanem a praktikum. A kisebb abroncsra szavazok, még azzal is kihívás közlekedni, amikor több rétegben a szádban állnak az emberek, és egyik sem hajlandó másfél milliméternyit arrébb lépni. A ruhád fazonjától is függ, a kölcsönzős biztosan meg tudja mondani, hogy milyen abroncs ideális neked.
2015. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ruhafüggő.

Osztálytársamnak tüllös csipkés köves fodros-bodros ruhája volt az osztályban a legnagyobb abronccsal és nagyon szép volt. Az enyém gyűrt volt ezüst kövekkel, az meg kisebb abronccsal volt szép.

2015. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!