Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti hogy álltok a...

Csajok, ti hogy álltok a trapézgatyához?

Figyelt kérdés
Nekem világéletemben tetszett, most kezd visszajönni a divatba, de a környezetemben élők mind idegenkednek tőle, azt mondják, semmi pénzért nem vennék fel. Nekem viszont nagyon tetszik, szerintem sokkal nőiesebb, mint a csőszárú nadrág. Ti hogy vagytok ezzel??

#divat #farmer #farmernadrág #trapéznadrág #trapézgatya #trapézszárú nadrág
2015. nov. 15. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem tetszik, örültem, mikor kiment a divatból.

Ha neked kényelmes és tetszik, akkor az a mérvadó!!!!!!

2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Semmiképpen nem hordanék trapéz nadrágot, szerintem borzasztóan aránytalanul tud mutatni.

Ha vissza is jön majd a divatba, akkor is maradok a csőszárú gatyáknál.


20/L

2015. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van, kb egy hónapja vettem és imádom! :)

Ne törődj másokkal, akik most gáznak mondják, jövőre mind trapézban fognak járni, mikor tömegcuccá válik!

2015. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném fel. Régen volt trapézgatyám, vettem egyszer, mert az volt a divat, de mérhetetlen módon összenyomott és amorfnak mutatott. Az egyenes vagy szűkebb szárú nadrágok annak ellenére sokkal jobban állnak, hogy nem vagyok egy nádszál alkat, mert alacsony is vagyok mellé. Nekem szerintem nem nőiesebb, mert a szűkebb vagy inkább egyenes szárú nadrág jobban megmutatja a vonalakat - persze olyat veszek fel, ami a jóízlés határain belül teszi ezt-, és elegánsabb (kevésbé diszkós beütésű - legalábbis nekem olyan fílingje van). De ha neked az tetszik, hordd azt, és tojd le, hogy mit gondolnak mások.
2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, sokáig hordtam (azért nem azt a nagyon-nagyon széles szabást, ami a hatvanas években volt divat), de rájöttem, hogy az alacsonyságom miatt baromi rosszul áll.
2015. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos azért idegenkednek sokan, mert nemrég ment ki a divatból (úgy 10 éve) és sok vidéki idősebb hölgy még azt hordja (vagy akiket nem érdekli a divat) És ha ujra ezt kene felvenni, akkor fura érzés lenne, kevésbé lenne trendi, hanem inkább ódivatúnak tűnne benne az ember.
2015. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Tudom, hogy divatos most, és rengeteg mindenkin tetszik, tök jól lehet stylingolni, viszont én nem tudom magamon elképzelni, egyszerűen annyira nem az én stílusom. Nemm nemm nem. Engem temessenek el skinny jeansben.
2015. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már újra divat a trapéz kb .két éve...
2015. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretem, remélem nem lesz annyira egyeduralkodó, mint a 2000-res években, hogy mást nem is lehetett kapni. Míg a csőszárú mindenkinek jól áll, addig a trapéz sajnos csak a magas (vagy legalább is hosszú lábú), vékony embereknek, mindenki mást összenyom.
2015. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9, a csőgatya sem áll jól mindenkinek, a duci lányok úgy néznek ki benne, mint a kötözött sonkák. Nekem egyébként mindkettő jól áll (legalábbis mások szerint)


Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2015. nov. 17. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!