Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 5 centi nagyon sokat számít...

5 centi nagyon sokat számít szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a ruháról lenne szó. Nekem a mellméretem 85 centi (melltartóban) nem "szorosan", hanem "lazán" mérve. Nem tudom, hogy ezalá a ruha alá kell-e melltartót venni, ha nem, nyilván kisebb a mellméretem. Úgy se lenne jó rám? Nagyon sokat számít az a 3-5 centi különbség? Vajon egy varrónő tudna rajta kicsit kiengedni, ha nagyon szoros/nem jön fel a cipzár, az ilyen ruhák úgy vannak varrva?



2015. nov. 15. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy ebay-es ázsiai gyártmányú ruha, nagyon is számít az az 5 centi. Nem menne rád, nem lehet kiengedni, az anyaga miatt nem is nyúlik.
2015. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat számít!

Varrónő csak toldalni tudna bele, de ahhoz meg kellene bontania az egész felső részt - amit nem is biztos, hogy lehet mert ahogy nézem a csipkés rész ott fut le. Mindkét oldalt kellene bontani és toldatot belevarrni (mindkét oldalara, hogy egyenletes maradjon). Nem lehetetlen, de viszonylag nagyobb munka így nem is lenne túl olcsó.

2015. nov. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokat számít, mivel ez rád sem menne, nem nyúlik az anyag, a 80-as méret az a max amire rámegy, de valószínű hogy azon is szoros, kényelmetlen. Ez egy kínai ruha...

mellesleg aliexpressen 1500 ft körül van és több méretben.

2015. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy aliexpress-en/ebay-en olcsóbb jóval, csak nekem december 18-án már kell, így nem tudom megrendelni, mert soká érne ide. :S
2015. nov. 16. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt ide szokott érni Kínából... de kérhetsz gyorspostát is vagy mi a neve. Szerintem még azzal is olcsóbb.
2015. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a gyors posta lehetőségről, köszi, utánanézek! :]
2015. nov. 16. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor már nem érdemes rendelgetni aliról, ebayről. Jönnek az ünnepek, a csomagok meg késnek vagy meg sem érkeznek :S
2015. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!