Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershkaban kicserelik a...

Bershkaban kicserelik a kabátot vagy visszaadjak a pénzt?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy kabátot és ma azt veszem észre, hogy a bélésnél elkezdett foszlani. Egyértelmű, hogy nem az én hibám. Ki fogják cserélni?

2015. nov. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez történt. Ugyanolyan kabira semmiképp ne cseréld, mert mind rossz!

Fel fogják ajánlani, hogy válassz másikat, aztán azt mondják, hogy adnak ajándékutalványt, de ha nem fogadod el, visszaadják a pénzt. Velem így volt. Arra figyelj, hogyha kártyával fizettél, legyen nálad ugyanaz a kártya, mert arra tudják visszautalni!

A rövid, szőrmegalléros pufidzseki ugye?

2015. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy műbőr dzseki.Belöl jött szét a bélésnél, nem látszik, de engem azért zavar... Ennyi pénzért meg főleg.:/
2015. nov. 17. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Az szép... Én azt hittem, csak az az egy fajta kabát szemét , amibe nekem sikerült belenyúlni.... Ezek szerint nem....

Vidd vissza, kérd vissza a pénzt! Engem is evett a penész, hogy annyi pénzért mekkora szart vettem, de visszaadták.

2015. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi:)
2015. nov. 17. 15:04
 5/5 anonim válasza:
Én is idén vettem bomber dzsekit ott, 4 nap hordás után foszlani kezdett belül a hónaljánál....
2016. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!