Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vékony fekete öv...

Szerintetek vékony fekete öv mell alatt jó lenne ehhez az ing-ruhához? Vagy vastag? Esetleg más színű amit kombinálhatok harisnyával?

Figyelt kérdés

[link]

Szőke vagyok, kb olyan a hajam színe mint a hölgynek. Nem akarok úgy kinézni benne mint egy bálna. Nincs egy modell alkatom. Magas sarkúval szeretném felvenni ezzel is nyújtva a lábaimat. Fekete és barna magassarkúm is van! Köszönöm a válaszokat!


2015. dec. 1. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Vagy nem tennék rá övet, vagy a derékrészre tenném.

A mell alatt olyan lenne, mintha kismama lennél.

2015. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy, ahogy van, borzalmas. Semmi alakod nincs benne... pfuj.
2015. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez neken sem tetszik. Nem tudom, honnan jönnek az ilyen ötletek xD
2015. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az ötlet Hódi Pamelától jön :D
2015. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ötlet onnan jött, hogy letettem a fogamzásgátlót, vitamint szedek. Babát szeretnénk, és híztam. Sosem voltak önértékelési problémáim, de most rá kellett jönnöm, hogy nem jók rám a régi, csinos kis ruháim. Sosem volt nagy hasam de most láthatóan nőtt és nem vagyok kibékülve vele. Persze ha kismama vagyok nem igazán fog érdekelni, de így, hogy tudom, hogy hiztam nem szívesen mutogatnám. Holnap fogok tesztelni, nagyon valószínű, hogy már kismama vagyok.
2015. dec. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!