Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cosplayt tudnátok írni?

Ilyen cosplayt tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy viszonylag könnyen összehozható cosplayt, és eddig találtam is néhányat, de az összesnek frufruja van. Szóval ha valaki tudna lány, alacsony, barna hajú (frufru nélkül) és zöld szemű cosplayt, légyszives írja le. Vagy pedig egy nem túl drága paróka boltot keresek. Előre is köszönöm.

2015. dec. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a frufru a gond vegyél csatos frufrut, piacokon is láttam már olcsón meg nem tudom még hol lehet kapni ilyesmit, de neten is biztos rendelhető.

Cosplay ami eszembe jut... Tifa vagy Yuna (Final Fantasy)...frufru nélkül is jók szerintem. Szemszín meg úgysem számít.

2015. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú, köszi. :) Azt sem tudtam, hogy ilyen külön van.
2015. dec. 10. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyedben én megismerkednék az ebay-es rendelés világával. Hidd el nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik, de 3ezer forint körül már jó parókákat kapsz.

Válassz egy karaktert, akit szeretsz, ne egy olyat, akit nem is ismersz, de hasonlítasz rá.

Pont az a cosplay lényege, hogy olyan valakivé varázsold magad, akire egyáltalán nem hasonlítasz. :)

2015. dec. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Habár ezek nem zöld szeműek, de Mei (Sukitte ii na yo) és Erika (Ookami shoujo to kuro ouji) jutott most eszembe
2015. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!