Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szenteste ill. karácsonykor...

Szenteste ill. karácsonykor milyen ruhában szoktatok lenni? Otthon töltitek és kiöltöztök vagy csak akkor ha vendégségbe mentek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Számomra ugyanolyan napok ezek is, mint bármelyik másik, így ugyanazt csinálom, ugyanúgy öltözök. Nem járok vendégségbe sem.
2015. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mi kiöltözünk általában :) a család összejön vendégségbe ilyenkor nem túlzottan megyünk
2015. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

mi kiscsaládosan ünnepelünk, szóval mi gyerekek meg anyáék. kényelmes ruhában szoktunk lenni egész nap.

vendégségbe hozzánk szoktak jönni, de akkor sem öltözünk ki. de nekünk nincs is már sok élő rokonunk, akiknek ki lehetne öltözni.

2015. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
67%
Boxer és póló. Ünnep van,ne legyen már kényelmetlen. A vendégség más,akkor fekete ing.
2015. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nincs mit unnepelnem tehat treningbe ahogy maskor szoktam ha otthon vagyok.
2015. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

otthon kényelmes

máshol kiöltözős

2015. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi ki szoktunk öltözni, azért meg kell adni a módját. :D Különben is, éjféli misére is szoktunk menni.
2015. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanban vagyok, mint máskor. Vendégségbe is csak a szüleimhez megyek, nem valami puccos helyre, szóval oda sem kell kiöltözni.
2015. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!