Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfinak ez a cipő (bokacsizma...

Férfinak ez a cipő (bokacsizma) milyen szerintetek? Nem nőies ez a fazon egy kicsit? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Akinek tetszik, tudna tippet adni h milyen nadrággal ill. milyen ruhákkal érdemes hordani.


25/F


2015. dec. 10. 21:58
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mindenhez jo, tehát jó egy sportos farmerhoz is, de jó akár egy öltönyhöz is..elegáns.
2015. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkább nőies, de láttam már ilyent férfiakon is. De mindenképpel szövetgatyával és inggel/öltönnyel vedd fel:)
2015. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez fiús cipő inkább... farmerrel is felveheted, meg ilyen hétköznapi nadrágokkal. öltönyhöz és hasonlókhoz nem ilyen cipőt szokás hordani...
2015. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak ilyeneket hordok, már vagy 7-8 éve. Slim nadrággal, és motoros bőrkabáttal hordom, de nekem ez a stílusom. Erős jellem kell hozzá.
2015. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miert? A timbaland bakancs lanyokon mennyire noies???

Ez siman ferfias es gondolom a ferfi reszlegrol valasztottad nem ugy mint ahogy a nok szoktak, akkor nyilvan egyertelmu a valasz a kerdesedre.

2015. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez abszolút férfi cipő, csak mostanában hasonlót csinálnak nőiben is. Bőr minőségétől függően jó öltönyhöz is, de akár farmerhoz is! :) Szerintem nagyon jó választás!

29/N

2015. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ehhez erős jellem, bameg. :D
2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Erős igen, te tornacipős idióta.:) Ahhoz nem kell, meg bakancsokhoz, meg airmaxhoz. Ez megkívánja a kifinomult férfijellemet.
2015. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!