Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi tangáról?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom azon, hogy beszerzek egyet, de nem tudom mennyire lehet kényelmes és praktikus hétköznapi viseletre, illetve, hogy mennyire lenne nagy váltás a feszülős boxerhez képest. Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok. :)

2015. dec. 12. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gyartjak nekunk is hordjad nyugodtan ,foleg nyaron a meleg miatt meg ha jo benne a shegged! :)

A sok lehuzos kocsoggel akik utanam irnak majd ne foglalkozz...

2015. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bevált, már jó pár éve csak tangát hordok. :) Érdemes kipróbálni, mert ha jó méretet és fazont választasz, akkor annak ellenére nagyon kényelmes, hogy első ránézésre nem is tűnik annak. :) Nyári kánikulában külön megváltás tud lenni, mert tök jó szellős. :) Én fecskéről váltottam tangára, a boxert mindig is utáltam. De fecske után is szokatlan volt az első 1-2 nap, nyilván egy feszes boxer után még szokatlanabb lenne. De semmi rossz vagy kellemetlen érzésem nem volt, csak úgy éreztem magam, mintha meztelen lennék. De mivel nyári kánikulában próbáltam ki először, így ez még jól is jött. :) Aztán a tél beköszöntével is maradtam a tangánál. :) Amúgy 2-3 nap után annyira meg lehet szokni, hogy nem is érzed, abszolút kényelmes. :)
2015. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Tudnátok abban is segíteni, hogy hol tudnék esetleg venni? Mert nem nagyon láttam meg sehol sem. :/

Jöhetnek persze meg további vélemények is. :)

2015. dec. 12. 19:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat néhol az ékezetek hiányáért, csak telefonról vagyok.
2015. dec. 12. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb tangákat a Lemila fehérneműboltban vettem, de egy ideje nem nagyon láttam náluk.


Amúgy meg az ebay-en érdemes még nézelődni, meg az Ottonál is van, de az sem túl minőségi.

2015. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy az agyagipar képviselői még nem szóltak hozzá.

A két első hozzászólóval maximálisan egyetértek, mintha csak én írtam volna.

Az OTTO H.I.S. termékével maximálisan meg vagyok elégedve mind kényelem, mind strapabíróság terén. Ár-érték arányban jó, próbára is elfogadható árú.

2015. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb a feszülős boxernél. Már fél éve csak azt hordok, én E-bay-en szoktam rendelni, vannak nagyon jó minőségű kényelmes pamutok. 27F
2016. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!


Légyszi linkelj már be párat, ami neked bevált az ebayről.


Köszi! :)

2016. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezeket szeretem legjobban:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsónál kicsit lentebb kell varrni a "tartó részt" és akkor nem lesz buggyos. Remélem segítettem ;)

2016. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a linkeket, van pár ami tetszik. :)
2016. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!