Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik a lányokon a...

Nektek tetszik a lányokon a quipao (a képen látható kínai tradicionális ruha)? Vagy ha nem is kínai mintás, csak hasonló szabású ruha?

Figyelt kérdés

Kort, nemet légyszi írjatok, mert érdekelne, hogy korombeli fiúk mit szólnak például ehhez a ruhához.


Linkelek egy oldalt, azt a képet nézzétek légyszi, ami legalul van, ahol a nő ül a barna kanapén.Az az egyik ruha ami tetszik nekem, másik kép pedig felül van ott a nő guggol a járdán.


[link]


Ezzel a fajta szabással tetszik nekem.Gyönyörű az anyaguk, a mintájuk, a színeik.De talán ami legjobban tetszik, az a szabásvonaluk.Finoman sejteti az alakot, borzasztó csinos.Nem kell az embernek mindenét kirakni és mégis visszafogottan, rafináltan vonzó.

Mit gondoltok, átlagos alkatú,"magyar" nőn hogy mutatna egy hasonló? Lehet akár egyszínű is, mondom, csak maga a szabás számít.Az én meglátásom szerint nagyon jó alak kell hozzá,súlyfölösleggel abszolút nem tudom elképzelni...

Én magas,vékony vagyok (nem deszka vékony inkább nőiesen karcsú).Van egy ruhám, ami némileg hasonló, csak az hosszú, teljesen fekete, gondolkozom valami hasonlón, színesben, mert nagyon tetszik.


2015. dec. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan tetszik. Csinos, de elég konzervatív. Tény, hogy alkat is kell hozzá, és 25-30 év feletti nőkön tudnám elképzelni.


45F

2015. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Szép, csinos tradicionális ruha. Egy átlagos testalkatú magyar nőn röhejesen tűnne, ugyanis a qipao egy tradicionális KÍNAI ruha, ami azt jelenti, hogy más etnikumok számára nem való! Mások kultúrájában billegni csak azért, mert csinos hihetetlenül sértő, hacsak nincs egy kínai barátod, aki felajánlja, hogy hordhatod, akkor felejtsd el, ugyanis egy alapvetően marginalizált etnikum kultúráját viselni a rasszizmus egyik megnyilvánulása.
2015. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második: Hát, erre én is gondoltam.Bár mondjuk, nézőpont kérdése, én ha meglátnék mondjuk egy kínain magyar népviseletet, arra gondolnék, tetszik neki és ennek inkább örülnék.

Régebben láttam ilyen ruhát a kínai üzletben.Tehát ha árulnak ilyet Magyarországon, akkor remélhetőleg csak nem sérti őket annyira...Nem tudom.

2015. dec. 13. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, de szerintem is jobb meghagyni a kínaiaknak. Az ilyen hagyományos mintás az ő vékony, pici testalkatukon mutat igazán jól, de valami sötét egyszínűt szerintem nyugodtan felvehetsz.
2015. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ylyria ***** válasza:

Volt egy (ázsiai) osztálytársam aki mindig ilyeneket hordott. Azt mondta, hogy nőiesnek érzi magát benne, a fiúknak is tetszett. Nem hiszem, hogy bárki megsértődne, ha hordanád: Egyszer táborban egy haverom (fiú) is magára erőltette, az első sokk után csak röhögött rajta.

Ettől függetlenül szerintem is inkább az ázsiai típusú nőkön áll ez jól.

2016. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!