Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karóra mellé milyen ékszer...

Karóra mellé milyen ékszer illik egy férfihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy viszonylag drágább bőr karóra mellé milyen ékszer az, ami egy férfin akár vonzóan, akár macsósan, akár szexin, vagy akár csak szimplán elegánsan tud állni?


A karóra + nyaklánc + karkötő túl sok lenne?


Amennyiben igen, úgy a nyaklánc vagy a karkötő az ami jobban kihangsúlyozná egy férfi vonásait?


Karóra vásárlás előtt állok, az 50 és 80e közötti kategóriában nézelődök. A karóra és a nyaklánc az órához hasonlóan bőr/bőr szíjas lenne, ezek közül főként a fossil és police ékszerekkel szemezgettem.


Szerintetek melyik ékszertípus lenne a megfelelő választás?



2015. dec. 26. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy férfihoz a legszebb ékszer egy nő.
2015. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zsebóra.
2015. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A drága, feltűnő órák senkin sem tetszenek, de ha ettől eltekintek, egy vasalt inges, öltönyös, fényes cipős, aktatáskás pasin egy óra, egy aranylánc meg egy karlánc maga lenne a megtestesült borzalom.

De pl. egy laza stílusú, bő pólós, nyáron hippigatyát hordó, rasztahajú srácon baromi menőn néz ki a sok nyaklánc meg színes karkötők, és fel se tűnne, hogy az órája ronda.

Egy férfi vonásait nem hangsúlyozza se nyaklánc, se karkötő, hogy őszinte legyek, a legférfiasabb férfiak egyiket se nagyon hordják, legalábbis 35 felett.

A stílust, azt lehet hangsúlyozni ékszerekkel, erre írtam az előbb 2 példát.

De persze stílustól, kortól, nemi identitástól, férfiasságtól, mindentől függetlenül azt hordj, amit akarsz, ami neked tetszik, ami szerinted illik hozzád, aztán ha véletlenül mégis nagyon mellé lősz, akkor a barátaid meg a családtagjaid úgyis szólni fognak, hogy idétlenül nézel ki.

2015. dec. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'milyen ékszer az, ami egy férfin akár vonzóan, akár macsósan, akár szexin, vagy akár csak szimplán elegánsan tud állni? ' - régen rossz ha te ez alapján keresel ékszert.

nekem személy szerint csak az óra tetszik, az is akkor, ha beleillik az egész stílusába és nem hat erőltetetten.

2015. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyenlőre a felé hajlok, hogy végül semmi egyéb ne rontsa az összképet.


Egyébként nem azért ebben az árkategóriában választok órát, mert hivalkodni szeretnék (már csak abból a tekintetből sem, hogy ránézésre nem sokan látják az óra árát). Hanem mert egyszerűen (számomra is érthetetlen okokból) rajongok az órákért, már kisebb korom óta. Imádom őket. Ez a fő ok amiért egy nagyobb ár kategóriában nézelődök már, mert szerintem gyönyörűek..:)

2015. dec. 27. 12:41
 6/9 privátfelhasználó válasza:
Platina gyűrű és óra.Nekem nagyon tetszik egy férfin a szép és minőségi óra.
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pecsétgyűrű, mandzsettagomb, nyakkendőtű, pénzcsipesz,
2015. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 hirtelen péniszcsipeszt olvastam:DDDD:(((
2015. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 - hol jár az agyad?! :)
2015. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!