Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányoknak milyen ruha...

Duci lányoknak milyen ruha állna jól egy esküvőre (vendégként)? Linket létszí! Esetleg valami smink hozzá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

szia

ezen az oldalon van egy rakattal. jó nézelődést remélem találsz valami csinosat :)

[link]

2010. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szépek azok a ruhák azon az oldalon:):)
2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! Én is épp ruhát keresek, nyáron esküvőre megyünk. Sajna nem vagyok egy nádszál kinéztem egy hasonlót amit az elöttem író linkelt. Nem túlzás ez egy esküvőre vendégként? A koszorúslányokon van hasonló. Nem tudom. A szívem mélyén nagyon szeretnék ilyen ruhát hordani egyszer. Lehet ilyet esküvőre?

Betti

2010. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet, vannak azért visszafogottabb darabok. és gondolom egy fazonból több színű is van tehát, nem muszáj a bíborvöröset választani, lehet van belőle valami más árnyalat. Az meg nem baj ha egy esküvőn csinos az ember. Ha valami hétköznapi öltözetbe mész még megértem ha egyesek rosszallóan nézik, de azért ugyan ki szólna be mert csinos vagy?
2010. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


rengeteg van! Egy duci lány is tud nagyon csini lenni!

2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2010. júl. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!