Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tippek vékony...

Öltözködési tippek vékony férfiaknak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hátbemész a zarába meg a bershkába és kb bármi megteszi
2016. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de mennyire vékony férfiaknak?
2016. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj fel egy pár ruhadarabot, szerintem ráérzel melyikben tűnsz "nagyobbnak". A nagyon szűk pólókat, ingeket kerüld el, a lógós, bő ruhákat ugyanúgy. Az a jó ha minden ruhadarabod tökéletesen passzol, nem túl szűk, izom-darab, de nem is olyan mintha apád ruháit dobáltad volna magadra. Ingeknél és pólóknál az a legjobb ha a ruha vállnál lévő varrása illeszkedik a vállad szélére. Nem lejjebb van, nem fentebb.


Régebben mikor vékonyabb voltam azt vettem észre hogy a skinny-fit nadrágok egy része töpszlit csinál belőlem. Alapvetően a slim-fit nadrágokat szeretem, de szerintem érdemes olyat keresni ami nem úgy néz ki rajtad mint egy második bőrréteg.


Ami még fontos szerintem az az, hogy ne csinálj galambot magadból. Ha a felsőtested pufinak néz ki a sok ruha miatt, akkor próbálj olyan nadrágot felvenni ami nem két szál ropira emlékezteti az embereket. Egy picit legyen bő a nadrág, gyűrődjön térdnél vagy sípcsontnál. A kulcsszó itt a picit.

2016. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az a baja, hogy nagyobbnak akar látszani, arra nem csak a lazább ruha a megoldás, csak lógni fog rajta. Alávesz vastagabb harisnyát a skinnynek, egy-két plusz trikót - mostanság amúgy sem árt, megtölti a zsebeit, bevarr plusz belső zsebet, azt is megtölti, régen még válltömés is volt a ruhákban, akkor is úgy csaltak, ahogy csak tudtak. Persze az igazi megoldás, hogy nekiáll az ember gyúrni...
2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


A vízszintesen csíkozott ruhák pl. kövérítenek, egy függőlegesen csíkozott póló, vagy akár egy kicipzározott felső vékonyít.

Ha a nadrágod világos, a felsőruházatod meg sötét, a nagy kontraszt miatt ha alacsony vagy, még alacsonyabbnak tűnsz.

Ha bő a ruhád és kicsi vagy, még kisebbnek tűnsz majd, ha nagyon szűk a ruhád, akkor még inkább.


Ilyenekre gondoltam, nem 82 réteg ruhára és kitömött zsebekre. :D

2016. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!