Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimisek, mit szólnátok, ha...

Gimisek, mit szólnátok, ha lány osztálytársatok a szünet után ilyen ruhákban jelenne meg?

Figyelt kérdés

Csak persze most megfelelő télies verzióban, vastag harisnyával.

Mi lenne a reakció, mit gondolnátok a lányról?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#divat #gimnázium #japán trend
2016. jan. 2. 17:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszened, de ha másvalaki hordja, az nem érdekel. Mindenki azt vesz fel, amit akar, csak ne erőltesse rám.
2016. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég vegyesek a vélemények. :D Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2016. jan. 2. 20:40
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne semmi bajom vele, vannak összeállítások, amik kifejezetten tetszenek. :)

Viszont azt javaslom, hogyha eddig nem így öltöztél, akkor ne hirtelen váltsál új stílusra, mert úgy tűnhet, hogy erőlteted.

2016. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#13, nem úgy gondoltam, hogy rögtön ilyen szerkóban jelenek meg, hanem szép fokozatosan építem be ezeket a darabokat a ruhatáramba, aztán majd megszokják. :) Csak érdekelt, hogy ti mit gondoltok, ezekről a ruhákról, és a lányról, aki viseli. :)
2016. jan. 2. 20:56
 15/32 anonim ***** válasza:
12%
Ázsiai arc nélkül szerintem kimondottan ódivatúnak tűnne. Emlékszem gyerekkoromban volt egy osztálytársam aki hasonló ruhákban járt, és már akkor furának találtam. Ez úgy 25 éve volt...
2016. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Kifordulna a gyomrom.
2016. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyosak ezek a ruhák. :3 Ha az egyik osztálytársam ilyenben jelenne meg, akkor biztosan odamennék és megdicsérném a ruháit, mert nagyon tetszenek ^^
2016. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
0%
Biztos sokan cikiznének miatta, nekem se igen tetszenek de ha egyszer ilyen a stílusod. Szerintem először csak csempészd be az eddigi ruhatáradba, pl. egy szoknya, egy blúz csizmával de ne vidd túlzásba a csicsát.
2016. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Igen,fokozatosan akarom beépíteni a ruhatáramba ezeket a darabokat, kb. ilyesmire gondoltam, mint itt a képeken, ezek nem annyira csicsásak, nekem tetszenek. Azt nem értem mért cikiznének. Azt aláírom, először furán néznének rám, de az osztályomban van egy gót, meg két rocker, őket se cikizi senki. :)
2016. jan. 3. 12:37
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

A goth is népszerűnek mondható ehhez képest a rockerről nem is beszélve.

Fokozatosan adagolod? Ez nem értem mit befolyásolna.

Ha ugyan úgy meglátnak teljes szerkóban akkor is fura leszel ha 2 évig adagolod vagy ha 2 napig.

Amúgy ha más véleménye nem érdekel akkor kb azt veszel fel amit akarsz, de viszont ha zavar hogy kibeszélnek vagy kicikiznek maradsz a normáknál.

2016. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!