Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimisek, mit szólnátok, ha...

Gimisek, mit szólnátok, ha lány osztálytársatok a szünet után ilyen ruhákban jelenne meg?

Figyelt kérdés

Csak persze most megfelelő télies verzióban, vastag harisnyával.

Mi lenne a reakció, mit gondolnátok a lányról?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#divat #gimnázium #japán trend
2016. jan. 2. 17:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha az első kettő lány jelenne meg, örülnék
2016. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A harmadik például kifejezetten csúnya, a második vidékies/kislányos, a ötödikbőll szinte mind tetszik kivéve a 2 jobb alsót. Félreértés ne essék, én szeretem az ilyesmi holmikat, nekem is van egy-két fodrosabb szoknyám, lolitásabb felsőm, de igyekszem úgy párosítani őket, hogy az még visszafogott legyen. Lehet vele nagyon aranyos és szép is, de könnyű túl lőni a célon. Szóval ettől függ, nekem egyébként csak így ruha alapján nem nagyon lenne róla véleményem, talán azt gondolnám, hogy kicsit hasonlít a stílusunk.
2016. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jan. 8. 16:51
 24/32 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Hát, nem is tudom... Én itt mind kislányosnak tartom...

Kivéve a 4. képen tetszenek a csizmák. :D


Üdv: egy metalhead. ;)

2016. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 pörölycápa válasza:
100%

Nekem ugyan nem ilyen a stílusom, de ha neked ez tetszik és illik hozzád, akkor nyugodtan viseld, és ne törődj azzal, hogy ki mit gondol róla. Egyébként alapvetően tetszenek a ruhák, csak hozzám nagyon nem illene, furán érezném magam benne.

Egyébként meg azt látnák a többiek hogy szereted az animéket / japán kultúrát, és akinek szintén hasonló az érdeklődési köre, az biztos díjazná ezeket a ruhákat.


Azzal meg, akinek nem tetszik és beszól emiatt, nem kell foglalkozni. Ha valaki valamilyen nem teljesen hétköznapi stílus szerint öltözködik, mindig kap hideget és meleget. Pl a gothok vagy punkok is kapnak bőven megjegyzéseket az öltözködésükre, csak őt rohadtul nem érdekli mások véleménye. Ezek a ruhácskák, bár magyar szemmel szokatlanok, azért mégsem annyira szélsőségesek.

2016. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

inkább így öltöznének a gimis lányok, mert a mai divat miatt könnyen összetéveszthetőek a fizetős csajszikkal....

22L

2016. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hasznosak. :) Szerintem akkor mindenképp beépítek egy-két ilyen darabot a ruhatáramba. :)
2016. jan. 9. 20:59
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, aranyos, de hirtelen váltásnak egy kicsit sok lenne. Ha eddig is hasonlóan öltözködött, sokat hordott szoknyát és világos színeket, akkor nem lenne durva.
2016. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem gimishez méltó, maximum egy kicsit " szűz k@@va" jellemű anime mániás általános iskola felsős hangsúlyozom kislányhoz!!! 17/L
2016. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29. Nem gimishez méltó?? Mert az egekbe push up-olt mell, a két számmal kisebb csőgatya, a cicanadrág rövid felsővel nyilván az... Szerintem ez inkább szűz és nem szűz ku*vás. Nyilván ilyeneket kéne hordanom, ha érett gimnazista akarok lenni. Szerintem nem az öltözet határozza meg az érett viselkedést, és ez már a hozzászólásodból is látszik...
2016. jan. 16. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!