Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílustippekre lenne szükségem...

Stílustippekre lenne szükségem. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves férfi vagyok. Amikor keresgélek ötleteket stílustippeket, outfit képeket, hogy mégis mi a divat, milyen cuccokat hord az átlag korombeli, vagy a nyakatekert nem utcai divat képekbe botlok, vagy ha pl instagramon nézelődök ott az összes kép tele van (számomra) megfizethetetlen 'divatkiegészítőkkel' mint például nagyon drága órák, cipők stb.

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e olyan linkeket vagy oldalakat, esetleg fórumot ajánlani ahol a magam fajta magyar halandó ember számára is akad lekoppintható stílustipp...

Köszönöm előre is



2016. jan. 3. 13:19
 1/4 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval, a farmer mindig jöhet, persze vigyázz, hogy se túl szűk fazonú, se bő fazonú ne legyen. Nagyon jól megy mindenhez, pólókhoz, kockás inghez, egy elegánsabb inghez pedig jól néz ki a fekete farmer. Személyszerint nekem tetszik, ha egy férfinak van egyénisége, vagy elegáns, vagy kifejezetten az a tini-stílus, valaki ezt a kettőt nagyon ügyesen tudja ötvözni. Valaki pedig bénán... Öltönyt például nem ajánlanék farmerhez, esetleg fekete farmerhez. Figyelemre méltó tud lenni egy frizura. Ne a "legdivatosabb pávagyerek" frizurát válaszd, de ne is a legegyszerábbet. Neked kell megtudnod, hogy mi állna jól. És ha nem is drága órát veszel, akkor is nagyon fel tudja dobni a szerkód!

Figyelmedbe ajánlanám a cipzáros és kapucnis felsőket,persze nem a legódivatúbb sportfelsőkre gondoltam... a képeken majd láthatsz párat! És a farmerfelsők, farmeringek is divatosak!

2016. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jan. 3. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Farmer-blézer kombináció még simán belefér. Ha bátrabb leszel öltözködés terén pólóval is megpróbálhatod párosítani a blézert. Én személy szerint szeretek ilyenekkel szórakozni. Lazább, hétvégi kiruccanásra való outfitbe beleépíteni egy blézert pl. nem nehéz.


Egy tanács: Az outfit képeket ne próbáld pontosan ugyanolyan ruhákkal lekoppintani. Használd őket inspirációnak, ne útmutatónak, különben vagy a pénztárcád, vagy a mentális-egészséged megy rá, esetleg mindkettő. Lehet hogy egy modellen jól néz ki egy ing, rajtad pedig vállban bő, hátul szűk, stb. Viszont találsz ugyanolyat máshol, olcsóbban, ha a minősége, strapabírása nem is ér fel a outfitben látottéhoz.

A H&M, C&A és társai nem a minőség netovábbjai, de ha nem szeretnél sokat költeni ruhákra és okés nálad több, de kevésbé strapabíró ruhát venni, akkor csak ajánlani tudom őket.


[link]


Póló, szürke farmer ~12.000.


[link]


Ing, fekete farmer ~17.000, stb.

2016. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. jan. 4. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!