Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen/ehhez hasonló...

Hol tudnék ilyen/ehhez hasonló rojtos fürdőruhát venni?

Figyelt kérdés

[link]

ilyet keresnék, a neten már nem találok csak olyan aukciót ami lejárt, vagy nem tetszik a mintája, vagy külföldről lehetne rendelni de nemtudom mennyire megbízható az oldal... :/



2016. jan. 13. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendelj külföldről szerintem, ebay-en nézd meg, szokott lenni hasonló. Esetleg kínai boltokban is megnézheted.
2016. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan hatást kelt, hogy takarni szeretnéd magad (bár ez valószínűleg igaz is). Férfi létemre kínosabbnak gondolom, mintha egy molett nő átlagos bikiniben lenne, bár az még kínosabb, hogy nem tesz ellene, bár ez meg már teljesen a magánügye. :D Nyárig még van idő irány a kondi és az életváltást sem késő elkezdeni. :D 22/f


A kérdésre: szerintem bármelyik nagyobb üzletben, ahol vannak bikinik pl szezonban. :D

2016. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha el akarom takarni magam? :D az egybe fürdőruhával is eltakarom magam, én gázabbnak tartom ha valaki úgy öltözik mint aki 20 kiló és közben nem. :) Ennek meg tetszik a stílusa. Kondiba járok, nem tudom, honnan szülted, hogy nem teszek ellene semmit, de örülök, hogy ismersz. Életmód tanácsadást nem kértem. Még valamit adhatok? :D
2016. jan. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!