Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lefogytam és nagyon kicsik...

Lefogytam és nagyon kicsik lettek a melleim, ami számomra elég önbizalomgyilkos. Milyen típusú bikinifelsőt ajánlotok, amitől nagyobbnak tűnnek?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés így tél közepén :)

És mielőtt bárki azzal jönne hogy nem számít mekkorák a melleim, az ilyen bölcseletek nem érdekelnek, nem másnak akarok tetszeni, hanem magamnak.


2016. jan. 15. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

😊😊😊 "Milyen típusú bikinifelsőt ajánlotok, amitől nagyobbnak tűnnek?"


Jot nevtem .

2016. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* nevetek *
2016. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan boltokban,ahol lehet fürdőruhát kapni nagy eséllyel van a tömött fazon,ami direkt azért van,hogy kiemelje egy kicsit.Könnyen megtalálod,mert szivacsos.
2016. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a fodros,vagy színesebb/mintás bikinifelsők előnyösek kisebb mellhez.
2016. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Ezzel csak az a baj hogyha egyszer lekerül rólad a biki felső akkor lehet hogy szegeny pasinak csalódást okozol,es irtó ciki lesz ha ezt megmondja a szemedbe.


Kitömött"szivacsos" melltartó nem,ajánlót hisz egy ferfi megfoja vagy epp belenyúl a melltartóba...😞


Inkább fogad el magad olyanak amilyen vagy, igy a párod is elfog tudni fogadni.

Es nem inditasz egy kapcsolatnak,ugy,hogy "becsaptad" a cici trukjeidel

2016. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen a fodor jó ötlet, valamit a nagy minták is optikailag nagyítanak, és a vízszintes csíkok is jól jöhetnek kis mellnél.:


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves 47%os... akadj már le rólam ha értelmeset nem tudsz hozzáfűzni. Kit érdekel hogy pasi így meg pasi úgy?! megmondtam hogy magamnak akarok tetszeni, meg persze strandra megyek biztos ott fogok pasizni meg rögtön lekapom magamról a bikinifelsőt de értelmes vagy.


A többieknek köszönöm a választ!

2016. jan. 16. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézus nyugi már
2018. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!