Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti elmennétek ilyen ruhába...

Ti elmennétek ilyen ruhába iskolába?

Figyelt kérdés

16-17 éves lányok szerintetek nem túl kihívó ha crop topba vagy haspólóba járok suliba? mondjuk az osztályból én öltözködök a "legmerészebben" szerintetek ez nem túlzás?

[link]



2016. febr. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

[link]

vagy ilyenbe?

2016. febr. 11. 11:02
 2/49 anonim ***** válasza:
79%
Nem való iskolába.
2016. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne?
2016. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
46%
Azért az hogy csak a melledet takarja túlzás de ha veszel alá olyan felső ruházatot ami vékonyabb de arra veszed rá ezt kinézet szempontjából akkor szerintem semmi probléma nincs vele. Nyáron persze nem való ez iskolába ha a hasad így kint van de ha veszel alá toppot vagy valami trikót hogy a derekad is védve legyen vagy ha viselsz bodyt és arra vennéd rá pluszba akkor semmi baj nincs vele. Én bolerót szoktam hasonlóan viselni amikor elmegyek képzésre és nincs olyan hideg akkor bodyra veszek rá mindig ehhez hasonlót.
2016. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem javasolja,az járt az elmúlt pár évben iskola közelében?
2016. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi sulinkban a portásfülkénél megakadnál, nem engednének be. :)
2016. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem. Bár én egy "elit" gimibe jártam. :D
2016. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem vennék fel ilyet suliba.

Azonnal elkönyvelnének r *bancnak, és a tanárok se néznék jó szemmel..


20/L

2016. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Egy iskolába ne a ruháddal akarj kitűnni a tömegből!


Amúgy ha az osztálytársaid nem is veszik fel, a tanárnál nem lesz épp plussz pont, ha úgy öltözöl fel mint egy 90-es évekbeli go go girl!

2016. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
88%

Úgy látom középiskolában eléggé lecsökkent a színvonal.


Egyetemen megmondta a tanár, hogy a papucs, rövidnadrág...stb. nem illő öltözet. Ha ő megtisztel azzal, hogy normálisan felöltözik, akkor mi is meg tudjuk ezt tenni. És igaza van.


Buliba oké elmész ilyenbe. De iskolába miért kellene bárkinek is a te hasadat nézegetnie. Komolyan a rib@_ncokkal már Dunát lehetne rekeszteni...ha nem vagy az, akkor meg ne öltözz annak.

2016. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!