Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpresszrol szeretnek...

Aliexpresszrol szeretnek kabatot rendelni, de nem tudom megeri-e (? ) Tobbi lent

Figyelt kérdés

[link]

Errol a kabatrol lenne szo, nagyon jo aron is van, szerintetek eloben is ugy nezhet ki, mint a kepeken?

Ha igen, mindenkepp megrendelem, csak elobb gondoltam meg kerdezem, h szerintetek megeri-e.:)



2016. febr. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Csomag mérete: 20cm x 10cm x 4cm... kissé durva hogy csak ekkora összehajtva az egész. Nyilván egy extra vékony műbőrre számíts, nem top minőségre. És akkor rendelj ha ilyen kínaiakhoz hasonló vékonyka kiscsaj vagy, mert ugye ez nem nyúlik, ha vastag a karod akkor behajlítani nem lehet majd egy ilyen dzsekiben. Én nem rendelnék ilyet, inkább vennék boltban normálisat. Akár kínai boltokban is szokott hasonló lenni.
2016. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja csak az ara nem mindegy... A kinai is eleg draga lett. Mi mar rendeltünk innen kabátot, annyi volt, hogy 2 merettel nagyobbat kellett rendelni.
2016. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat!:)
2016. febr. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!