Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A c&a-ról bármilyen vélemény,...

A c&a-ról bármilyen vélemény, tapasztalat, méretezés, árak minden érdekel! Szeretnék menni vásárolni és csak olyan üzletekbe akarok szétnézni ahonnan biztos hogy nem üres kézzel jövök ki. Vélemény?

Figyelt kérdés

#árak #méretezés #C&A vélemény
2016. febr. 19. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Nagyobb méretezésű.

Egy ottani 34-es, kb. 36-os mondjuk a h&m-ben.

2016. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És egy póló kb.mennyibe kerül vagy egy farmer?
2016. febr. 19. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Rajtam ott minden lóg, 34-es méret ritkán van, ha van, az sem 34-es, inkább 36-os... Árak: H&M, Pull and Bear árkategóriájú kb.
2016. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kifejezetten kistermetű vagy, akkor valószínű fogsz találni magadnak valót. Nekem is a 36-os vagy 34-es méretük jó, illetve a Clockhouse márkájukból szoktak jók lenni még ruhák, ami tini méretezés.

Árfekvés változó, lehet nagyon jó árban is kapni cuccokat, de vannak drágák is, pl. a Sixth Sense márkájuk.

2016. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát... én nem igazán találtam ott magamnak eddig semmit.

Nagyon a ruhák, kevés, ami fiatalos.

Az áruk sem éppen olcsó: 5-8 egy fölső, 10-12 egy nadrág.

Kuponnal Joy napokon néha betévedek oda is, de eddig egyszer vettem ott egy fölsőt.

2016. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Árban egész korrekt, nadrág 7-8, pulcsi 4-5-6, elvétve látok 9+ért bármit Úgy vettem észre, hogy jó minőségűek a ruhák, de legtöbbje nagyon nem az én korosztályom (23). A táskák viszont állagra ugyanolyan szarok, mint a H&M-ben. Sálakat és bizsukat szoktam legtöbbször venni, de van pár felsőm onnan, inkább anyukám vásárolonnan, mindig talál valamit, van olyan cucca, ami már 7 éves. Ja igen, méretezés: nadrágot nem találok, én is azt mondom, h 34-es inkább 36, melltartót elfelejthetem, 70-es méretettel még nem találkoztam.
2016. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én farmert szoktam ott venni, 4ezer szokott lenni leárazva, teljes áron meg 6 ezer

hétvégén egy koptatott világoskéket vettem 6-ért

felsők valóban nagyok, a melltartók viszont szivacsosak és kicsik is, 75D-E-set nem is lehet kapni, ami ne lenne kitömve

2016. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dolli1993 ***** válasza:
0%
én nem vagyok oda érte
2016. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dolli1993 ***** válasza:
*de néha betérek... árban jó, stílusban nem tetszik, minőségről nem tudok nyilatkozni, egy chinom és egy pulcsim van onnan, de egész jól bírják, nekem mindig egy moletteknek való bolt ugrik be róla :D
2016. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem öreges. Akármit veszek fel ott, hiába jó a méret, úgy nézek ki, mintha a saját nagypapám lennék.
2016. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!