Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom, hogy eredeti-e...

Honnan tudom, hogy eredeti-e az Adidas Superstar cipő amit veszek? Van valami megkülönböztetés a hamis és az eredeti között?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Látszik a minőségén. A kamu 1-2 hónap alatt szét megy.
2016. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Latszatra hol latom? Nem fogom megvenni hogy kideritsem eredeti e vagy sem. Biztos latszik valahol.
2016. márc. 16. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ha nem tudod megkülönböztetni, akkor szerintem teljesen mindegy is.

Egyébként függ az árától is, meg attól is, hogy hol veszed. Ha esetleg tudsz róla képet mutatni, akkor tudunk konkrétan is segíteni.

2016. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről kell vásárolni, nem az aliról meg az ebayről rendelni, és akkor nincs ilyen gond.
2016. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A playersroomba 21ezerert van ilyen cipo de azt mondjak nem eredeti. Kepeken neztem es lattam olyat amin het cipoduzolyuk van de pl ami a playersben van azon csak hat van.
2016. márc. 16. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél paranoiás azért! :) A Playersroomban biztos, hogy eredeti cipőket árulnak!
2016. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoias csak erdeklodo.
2016. márc. 17. 06:42
 8/8 anonim válasza:

Hát én jártam már úgy jó néhány évvel ezelőtt, hogy Nike boltban vettem egy 15 ezres Nike cipőt. 3 hónapig használtam, aztán levált az orránál + kilyukadt. Visszavittem gariba, azt mondták, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. (Szemem fénye volt, ugyanis előtte fél évig spóroltam rá a kis zsebpénzemből 12-13 évesen.) Nem mondom, hogy hamis volt, de elég sanszos... vagy csak én voltam ilyen szerencsétlen, hogy pont kifogtam egy selejtet.


Azóta nem vettem eredeti cipőt, ha veszek is, akkor is replikát. Az első hamis Converse-em kb. 10 hónapot bírt ki, de nem kíméltem: esőben, sárban rajtam volt. Szóval ahhoz képest, hogy hamis volt, és negyede annyit fizettem érte, mint amennyibe az eredeti került volna, jó szolgálatot tett. Ha vigyáztam volna rá, akkor szerintem még most is hordható állapotban lenne. Ja, és ráadásul olyan hamisítvány volt, hogy ránézésre nem lehetett megmondani, hogy az.

2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!