Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem fáztok akik ma elég...

Nem fáztok akik ma elég nyáriasra vettétek az öltözéket?

Figyelt kérdés
Láttam már rövidnadrágost harisnya nélkül, pedig elég hűvös szél fújt, lábszárközépig érő leggingsest mezítlábasan topánkában.

2016. márc. 21. 16:33
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rajtam ballonkabát volt, vékony kendő, hosszú farmer, balerina harisnyazoknival, vékony 3/4es ujjú pulcsi és egy poliészter blézer, amit feltűrtem. Nem fáztam, mondjuk 5-ből 4.5-et a westendben és a bkv-n töltöttem el... (messze lakom a nyugatitól :D)
2016. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó plázában vagy bent többnyire még nem fura, de utcán nekem furcsa volt látni, kicsit libabőrös is lettem tőlük :)
2016. márc. 21. 16:57
 4/13 ~OnLány~ ***** válasza:
75%

Rövidnadrág?? :O


Én elővettem tegnap a bőrdzsekim,a bundás kabátomat lecseréletm,de ma újra rajtam volt,ma már hideg volt a tegnapi naphoz képest. Imádom a tavaszt,de ilyenkor alig tudja az ember eldönteni,hogy mit vegyen fel.

2016. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rajtam tegnap fekete szövetkabát volt, világoskék inggel és egy pingvines kötött pulcsival, farmer nadrággal és a téli bélelt bokacsizmámmal.

De én amúgy is fázós típus vagyok, szóval lehet nem rám kell alapozni, de én megfagytam volna rövidnadrágban az 100%.

2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem mert pufók vagyok és engem a természet védelmez :D
2016. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát pont soványakat láttam így:D És pár mezítláb belebújós cipőben, jóval a boka fölött szabadon volt a lábuk, mint ha 30 fok lenne.
2016. márc. 21. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Sokan vannak, akik, ha meghallják, hogy 13 fok lesz napsütéssel, már reggel úgy korzóznak, mintha annyi lenne, pedig akkor 0 fok körül volt, pont mint egy téli napon.

Lásd még: augusztusban hidegfront után reggel 10 fok van, napközben 19 északi széllel, ugyanúgy rövidgatya+póló+papucs, mint előző nap a 30-ban, mert hát augusztus van ugye.

2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem ;)
2016. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Aki nem fázik, hidegben csupasz bőrfelülettel, az hazudik. Fázni hétszentség, hogy fázik, legfeljebb nem zavarja.
2016. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!