Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható ez az oldal? Esetleg valaki rendelt már innen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nézegettem Jordan cipőket és amit én kinéztem magamnak nagyon drága de egy oldalon találtam ugyan olyat az eredeti árhoz képest elég olcsón. Azt írják van visszavásárlás is, meg hogy "A forgalmazónál eredetiként van feltüntetve" és hogy eddig nem volt panasz a termékekre. Facebookon is készségesen válaszoltak. De mégsem vagyok biztos a dolgomban. Ez lenne az oldal: [link]

Szerintetek mennyi az esély, rá hogy eredetiek a termékek? Itt vannak a cipők: [link] collections/jordan-air-4-5-meret-36-46

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 24. 23:19
 1/5 anonim válasza:
Ezt így nem nagyon lehet megmondani, hogy eredeti e? De elég jó minőségben vannak Úgyhogy nem tudom. Csak is eredetit szeretnél?
2016. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gagyit nem akarok, mert az nem bírja sokáig, viszont 50ezret nem akarok kiadni érte, szóval lehet keresek egy olcsóbb modelt eredetibe.
2016. márc. 26. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van még a pénzedre én a helyedben messze elkerülném ezt az oldalt
2016. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha valaki egy kicsit is ért a cipőkhöz az észre veszi hogy a Jordan retro 4 és az 1 ugyanannyiba kerül mikor a 4 50k az 1 pedig 33k.
2016. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy gagyi. Ha van 25 ezred cipőre, inkább gyűjts hozzá még 25-öt és vegyél egy komolyabbat. Bár én Jordanre a 70-et sem sajnálom, ezért rendelek az amerikai foot locker-től, vagy az eastbay-től. Az tuti, hogy nem kam, és olyan kiadások is vannak, amiket európába sosem látsz majd.
2016. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!