Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Készítene valaki egy listát...

Készítene valaki egy listát vagy térképet az összes olyan szegedi cipőüzletről, ahol 42-es és annál nagyobb magassarkúkat árulnak?

Figyelt kérdés
A mindenható úgy döntött, nekem nagyobbat ad, mint másoknak és nagyon nehéz nagyobb méretű lábbelit találnom. Úgy döntöttem Szegeden próbálok szerencsét. Ha valaki, aki jártas arra, vagy ott lakik és ismeri az üzleteket,nagyon megköszönném, ha segítene. :)

2016. márc. 28. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágó Rékának írj, ő csinál egyedi igényekre cipőt de Budapesten van az elérhetősége.
2016. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mi hívogassuk vagy keressük fel az összes cipőüzletet Szegeden, vagy hogy képzelted ezt technikailag ?
2016. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hahaha nyilván nem :D úgy gondolom, biztosan vannak akik ismerik a helyet és az ottani üzleteket.. és talán már másoknak is van hasonló problémájuk, és tudnak tanácsot adni.. erre gondoltam csupán :)
2016. márc. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Márkó Cipőboltba ha bemész a Tisza Lajos körúton, szerintem ott is tudnak segíteni :)
2016. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2016. ápr. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!