Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek tetszenek az O Bag...

Akinek tetszenek az O Bag szilikon táskák, annak mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés

Nem sértésnek szánom a kérdést, mert ugye ízlések és pofonok, csak kíváncsi vagyok rá, hogy mások szerint mi a szép/jó egy ilyen drága szilikon táskában?!


[link]



#szilikon táska
2016. márc. 31. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene, ha nem gumiból lenne :-/ Szép a formája, a saját ízlésed szerint egyénre szabhatod, csak az anyagát nem értem, én nem tudok elképzelni a bikinin kívül mást, amihez felvenném, standszütyőnek meg eléggé húzós az ára...Ja igen. Az ára a másik, amit fel nem foghatok, hogy egy gumitáskán mi kerül ennyibe...
2016. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tetszik, de piacon praktikus

van 1-2 ezerért kínai O Bag is

de hogy az eredeti mire való, azt nem tudom

2016. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám vágnák se kéne. Sok ilyet láttam mostanában, elgondolkodtam, hogy az én ízlésemmel van e baj, először azt hittem, pár ezer forintos táskákról van szó, aztán rákerestem...

Egyik birka megy a többi után, és elnézést kérek, nem akarok senkit se sértegetni, aki ilyen táska tulajdonosa, de például magamról egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy egy 25-30 ezres szilikon táskával ( tök mindegy milyen mértékben lehet személyre szabni, attól még ugyanúgy egy strandtáska jellegét sugározza) betipegni munkahelyre. Inkább annyi pénzt, már egy márkásabb bőrtáskára költenék...

2016. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm egy elég sznob csaj, átlagos lábon él, de van neki 3 eredeti. Esküszöm megmondta, hogy azért vette, mert drága volt és látszik, hogy márkás, pedig vehetne az árából mást is... :D
2016. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok. Nekem csak designer táskáim vannak. Az obag nem státuszszimbólum, nem is értem miért hiszi azt az előző válaszoló barátnője, hogy az jut róla eszébe az embereknek, hogy drága.

Nekem az jut eszembe róla, hogy tömegcikk, és gagyi. Szerintem idétlenül néz ki, ráadásul hiába személyre szabható, mégis mind egyforma! Kicsit akciós Fila táska hatása van, nagyon vicces, hogy a plázákban minden második csajnál obag van! :D

2016. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!