Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Változtassak a stílusomon?

Változtassak a stílusomon?

Figyelt kérdés
Nincs semmi különleges a stílusomban, fekete, minta nélküli pulóver, farmer nadrág (vagy "szörfös" nadrág nyáron), magaszárú tornacipő szerű cipő. De viszont ez az öltözködés a kényelmes számomra, de így egyáltalán nem állnak velem szóba azok, akik nem ismernek, mert biztos valami túl átlagos srác lehetek, holott gondolkodásmódomban teljesen érthetetlen és elvont vagyok. Pár haverom van, akik mind hasonlóak. Ha nem is változtatok a stílusomon, hogy tudok ezzel a stílussal boldogulni?

2016. ápr. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan öltözködsz. Az emberek nem azért fognak veled "nem szóbaállni" mert egyszerű, szolid a stílusod. Lehethogy máshol van a baj, vagy az is meglehet, hogy nem benned van a baj. Szóval tanácsom az, hogyha jól érzed magad ebben a szerelésben, akkor ne változtass rajta, az egyetlen amit tehetsz, az az, hogy az öltözködésed helyett inkább a személyisègedre figyelj. Légy kedves, de ne légy halk. Hallasd a hangod, de ne szólj hozzá olyan tèmàkhoz amiket nem ismersz, mert akkor csak égni fogsz. Emellett ne fèlj megszòlìtani embereket. Senki se fog meggyilkolni.. Aki mer az nyer ;D Add önmagad, és ha az emberek làtják, hogy őszinte vagy, ès nem akarsz semmilyen "trendnek" megfelelni, akkor szimpatikus leszel nekik. :)
2016. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából hangos természetű vagyok, de nem idegesítően, túl nyomulósan vagy bunkón. :) Csak már értek előítéletek amiket visszahallottam. Járok bulikba, ahol feltalálom magam, és random emberekkel beszélgetek, de valahogy mégis zavar az előítélet. Köszi a választ! :)
2016. ápr. 10. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel az öltözködéssel. Ha váltani akarsz válts, vegyél pár ruhadarabot, ami eltér a szokásostól, viszont igaza van az elsőnek, (amíg nem szakadt cuccban jársz ápolatlan fejjel és bűz aurával) az öltözködésednek semmi köze ahhoz szóbaállnak-e veled. Én pl öltözködéstől függetlenül nem állok szóba senkivel. :'D Ne hordj olyasmit, amiben kényelmetlenül érzed magad, vagy nem tetszik. Persze néha elkerülhetetlen, pl öltöny egyes eseményeken. (feltételezem, hogy fiú vagy)
2016. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy hangos vagy és ez egyes embereknek visszatetsző. hát, amennyiben nem hangtompítós pulcsit veszel ennek nem sok köze van az öltözködésedhez. :) Vannak akik nem szeretik a harsány személyiséget ennyi, de ha te ilyen vagy ilyen vagy. ;)
2016. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak ismerős körben vagyok kibontakozott, hangos, amúgy "idegenekkel" (nem űrlény) nem "hangoskodok", hanem elbeszélgetek, próbálok jófej lenni. Így igazából tényleg csak ezek az előítéletek jönnek, hogy biztos valami antiszociális visszahúzódó gyerek vagyok, mert úgy tűnik nekik.
2016. ápr. 10. 11:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert gondolom ha valaki nem ismer, de elkezdek túlságosan is spanolni vele, akkor hamar unszimpatikus lennék. Ezért mások előtt meghúzom magam, csak beszélgetek normál módon. :)
2016. ápr. 10. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,csak add önmagad az öltözködésedben és a viselkedésedben is.Az már régen rossz ha megfelelési vágyból más ruhákat hordasz,persze ha úgy érzed szívesen újítanál a megjelenéseden akkor rajta,de ez ne legyen külső kényszer.Amúgy meg lehet,hogy azért nem állnak veled szóba azok akik nem ismernek, mert nem mindenki ugyan olyan közvetlen mint te.
2016. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek, külső okok miatt ne változtass. :) Nincs veled semmi baj, alapjáraton az emberek zárkózottabbak, ezt észrevettem én is.
2016. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!