Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szoktatok harisnyanadrá...

Lányok szoktatok harisnyanadrágra felvenni még pluszban combfixet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan minek?Igénytelen,plusz lehetetlen(kuvéve tartóval),hiszen lecsúszik.
2016. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm már csinálta igy egyszer szilveszterkor :D nem nagyon volt más helyette
2016. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy igénytelen! Inkább extravagáns. A harisnyatartó nem is rossz ötlet. Fokozza az extravaganciát és még szexisebb. Különösen ha nincs bugyi a harisnyanadrág alatt.
2016. ápr. 21. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:
nem, nem látom értelmét csak combfixet hordok ha kell
2016. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

na ismét egy harisnyaperverz kérdés.. bugyis hozzászólásodból egyértelmű. ha ezen akarsz élvezkedni, menj a szexes témákhoz, ne ártatlan divattal kapcsolatos kérdésnek próbáld álcázni, ne sunyi perverz.

de amúgy nem csinálnék ilyet, teljesen értelmetlen, kényelmetlen is lehet.

2016. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy értelmetlen és kényelmetlen csak akkor mondhatod ha kipróbáltad. Tehát vegyél fel egy harisnyanadrágot, húzzál rá combfixet, egy combközépig érő szoknyát egy magas sarkú cipőt és sétáljál egyet. Meg fogsz lepődni milyen kellemesen érzed majd magad így felöltözve.Írd meg ha kipróbáltad!
2016. ápr. 22. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fordítva?A combfixre a harisnyanadrágot?Így már láttam :)
2016. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt, hogy értelmetlen, próba nélkül is el tudom dönteni: nincsen semmi funkciója. vagyis jobban mondva a harisnyanadrág és combfix funkciója ugyanaz, tök felesleges mind a kettőt felvenni. ez olyan, mintha felvennél egy tangát és rá egy másik bugyit. baromság. plusz jobb esetben a szoknya nem olyan rövid, hogy a combfix kilátszódjon alóla, mivel eléggé fent végződik a combodnál és igen krvás szoknya kell ahhoz, hogy kificcenjen a széle.

a kényelmetlenségről annyit, hogy 2 műszálas anyag egymáson dörzsölődve tuti nem lesz kényelmes. te talán kipróbáltad, hogy ilyen biztosan állítod, hogy nem kényelmetlen?? elég gáz lenne, tekintve, hogy tuti pasi vagy.


és köszi, de én is el tudom dönteni, hogy mit vegyek fel és ebbe a magassarkú, combfix, rövid szoknya hétköznapra nem tartozik bele. amúgysem akarom, hogy minden kiéhezett kéjenc álló fsszal csorgassa a nyálát meg beszólogasson.

2016. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Az legalabb annyira ertelmetlen mint amikor a fiuk felvesznek egy boszaru merev anyagbol keszult rovid gatyat a nyulos es ezaltal kenyelmes futo nacira!

Az egyik altal nyujtott praktikat , kenyelmet agyon utik a pont ellenkezo ruhadarabbal!

Tehat minek es miert??

Semmi ertelme!

L/30

2016. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Legyen bármilyen erős is a fantázia, a fantáziád, még csak megközelíteni sem képes a valóságot. Ezért továbbra is azt javaslom próbáld fel az összeállítást és győződj meg a hatásáról. Ha nincs kedved az nyilvános helyre menni, elég ha a szobában sétálsz egy kicsit. És ha otthon próbálod ki még szoknyát sem kell felvenned. Még fokozottabban fogod megtapasztalni azt hogy milyen érzéki állapotot képes előidézni ez az összeállítás. Abban igazad van hogy combközép szoknyához használva nem látszana a combfix, de vannak combközépig érő harisnyák és ha ezt egy kicsit rövidebb szoknyával viseled, akkor már kimosolyog a combfix vastagabban szőtt felső pereme. És ez még nem krvás mármint hogy ha combközépnél feljebb van a szoknya alja. Az a megérzésed hogy hímnemű vagyok helytálló, valóban az vagyok úgyhogy elég vicces vagy inkább abszurd lenne hogyha én tapasztalatból mondanám ezeket. Egyszerű következtetés és a női lélek valamilyen szintű ismeretére alapozom mindazt amit leírok. Várom a beszámolódat! A 30L válaszírónak is ezt tudom mondani amit itt leírtam. Aki pedig azt javasolta hogy fordítva, vagyis combfix alul, harisnyanadrág felül nem rossz ötlet. Így biztosan nem csúszkálna el a combfix.
2016. ápr. 23. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!