Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiu vagyok és szeretnék...

Fiu vagyok és szeretnék minőségi ruhadarabokat venni. Mire kell figyelni? Pl polo 100% pamut legyen stb ilyen tippekre/markakra gondolok (piere cardin pl ennek megfelel)

Figyelt kérdés
pulover, nadrág,cipővelkapcsolatban is :)
2016. ápr. 25. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nadrágot szerintem a Bershkában keress. Én is igényes vagyok a külsőmre, megjelenésemre és én is onnan szoktam venni és a párom is. Meglepően jó minősége van. Ugyanez igaz a pulóverjeire is. A párom cipőt és pólókat Zarából vagy H&M-ből szokott venni, ezek is nagyon jók. Viszont nagyon fontos, hogy megvásárlás után mivel van mosva! Ha nem figyelsz oda ami a címkére van írva nagyon rövid idő alatt odalesz a minősége. Ha az van ráírva, hogy gépbe nem mosható akkor úgy is kell tenni! És nem csak az fontos, hogy hogyan hanem, hogy mivel mosod! Remélem tudtam segíteni. :)
2016. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez stílus függő. Mark & Spencer, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, vagy esetleg a normálisabb Zara darabokból szoktam.
2016. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!