Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában illik esküvőre...

Milyen ruhában illik esküvőre menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron vagyok hivatalos egy esküvőre, de nem tudom miben illik menni. 20 éves vagyok, vékony, 170 cm. Szerintetek milyen ruhát válasszak?

2016. ápr. 29. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Fehérben és pirosban nem illik, a többi szín simán jó:)
2016. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltetlen ruhaba menj. A legjobb valasztas egy egyberuha. Koktel ruha mondjuk vagy egy elegans ceruza szoknya vagy magasdereku szoknya egy hozza illo bluzzal. Es hozzajuk magassarku. (En ugy szoktam hogy magassarkuban vagyok a ceremonian meg utana is ameddig birom aztan kesobb atveszem topankara.
2016. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem illik vendégként fehérben, feketében, pirosban megjelenni. Nem illik a menyasszonyt túlöltözni. Ha lesz templomi szertartás, akkor ott nem illik fedetlen vállal megjelenni, érdemes beszerezni egy stólát vagy bolerót amit a válladra tudsz teríteni a templomban.
2016. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Köszi a válaszokat, én valami ilyesmire gondoltam. Szerintetek jó lenne?

2016. ápr. 30. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Az en izlesem mas. De ha neked tetszik akkor ez tokeletes.
2016. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!