Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha egy 30 éves...

Mennyire gáz, ha egy 30 éves férfi ilyenkor tavasszal vagy nyáron hétköznap vagy sokszor munkába is (nem ugyved, orvos stb) tornacipőbe mászkál?

Figyelt kérdés
Persze ízlèsesebb fekete, szurke, kek szinu tornacipőkben, pl devergo, helly hansen, s oliver.
2016. máj. 16. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön. :)

23L

2016. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, szintén hordok tornacipőt.
2016. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, ha tényleg ízléses "utcai sportcipő" és nem AirMax meg hasonlók.
2016. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mért, azt gondolja bárki is, hogyha a fiatalok felnőnek, akkor majd átszoknak az előző generáció öltözködési szokásaira? Azt kéne még... Nem. Ők abban fognak járni, amit megszoktak, az előző generáció szokásai meg mennek lassan a történelemkönyvbe. Amire azt mondja a sok észosztó öltözködési erkölcscsősz, hogy elegáns, ünnepi, az gyakorlatban csak azt jelenti, hogy valaki belebújik a nagyapja ruháiba. De ha el kéne gondolkoznia, hogy abban mégis mi a bánat a szebb, meg a különb, akkor meg nem tudnák magyarázni. Szóval nem baj, hogy tornacipő, de tényleg legyen ízléses az összkép. Biztos vagyok benne, hogy jobban értesz hozzá, mint az, aki esetleg belé szeretne kötni. Én külön díjazom, ha vannak ilyen úttörők, akik kicsit felforgatják az öltözködési rendet, nélkülük ma is olyan cuccokban kéne meg illene járni, mint 30 évvel ezelőtt, te jó isten...
2016. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!