Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti gimiben milyen...

Lányok! Ti gimiben milyen bugyit hordtok?

Figyelt kérdés
Ezalatt a tangát, franciát, "mama bugyit" értem. Szerintetek milyet keressek? Fő a kényelem, de tanácstalan vagyok. 15L

2016. máj. 16. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megoszlik, hogy ki melyiket tartja kényelmesnek. Próbálj ki többfélét, azután úgyis látni fogod melyik áll legjobban és melyik számodra a legkényelmesebb.
2016. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

9.-ben még talán nem, de utána csak tangát hordtam. Itthonra viszont a kényelmes mamabugyikat. :D

20/L

2016. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindegy. Próbáld fel és meglátod melyik kényelmes.

Nekem a francia a kedvencem.

De van egy csomó normál bugyim is. Tangát max. szexhez veszek fel.

2016. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én gimis éveim alatt csak tangát hordtam főként pamutból készültet
2016. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezt másoktól kérdezni, a bugyidat pont nem látja senki... olyat hordj amilyet szeretnél. Én normált hordok. Mindig. Nekem az tetszik magamon és az kényelmes is.
2016. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdezi, mert pont ebben a korban nagyon epés megjegyzéseket kaphat az osztálytársaitól pl. tornaóra előtti öltözésnél. A mi osztályunkban kicikizték a sima bugyiban járó társaimat, nálunk a szexi selyembugyik voltak a menők.
2016. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tangát hordok, a barátnőim is azt hordanak. Nekem a pamutok a legkényelmesebbek főleg Tezenisben, Lemilában vásárolok.
2016. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tangát
2016. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és, hogy nem támadóan válaszoltatok! :)
2016. máj. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!