Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ruhadarabok...

Milyen színű ruhadarabok illenek ehhez a hordozókendőhöz?

Figyelt kérdés

Tudom, fura a kérdésem, de a helyzet a következő: ajándékba kaptam külföldről ezt a hordozókendőt, aminek önmagában csodás színe van, az arany, a narancs és a barna árnyalataiból tevődik össze,amennyire én látom. Kiváló minőség, és nagyon szeretném használni, hiszen amúgy is hordozok, de az a baj, hogy hozzám inkább a semleges és a hideg árnyalatok illenek. Ha lenne mégis olyan színű felső, amihez a kendő is illene, és magamat is el tudnám benne képzelni, akkor nem árválkodna a szekrényben.. Akinek van ötlete, linkelne esetleg képet olyan színekről, felsőkről, amikkel próbálkozhatnék?


(Kérlek, azt ne írjátok, hogy ne foglalkozzam egy hordozókendő színével, vagy hogy fessem át, ezek a tanácsok most nem segítenek:):)


Mindenkinek előre is köszönöm a segítségét!


Itt vannak róla képek:


[link]


2016. máj. 18. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hűha... Hát, szerintem csak kb a fekete és a zöld illik hozzá.
2016. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zöld? De jó, akkor még van remény:):) És a zöldnek kb. milyen árnyalatai között érdemes szétnéznem?
2016. máj. 18. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A narancshoz megy a kék.
2016. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát zöld és kék... ezeket a színeket nagyon szeretem szerencsére.... próbálkozom. (Az nem baj, hogy ez a kendő nem annyira narancs, inkább a nevéhez illően karamell színű élőben? Van narancsos beütése, de az arany is benne van, nem az az élénk narancs, hanem olyan letompított, vagy hogy is fogalmazzam....)
2016. máj. 18. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete, fehér, szürke, bézs, barna árnyalatai, piros esetleg.
2016. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!