Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy "teltebb...

Szerintetek egy "teltebb lány" felvehet ceruza/feszülős szoknyát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér..még duci sem de van egy kis hasam. Szerintetek rosszul mutat egy feszülő szoknya ami combközépig ér ( mert alacsony vagyok) egy picit nagyobb hasú lányom? Alhason nagyobb inkább.
2016. máj. 18. 16:47
 1/8 bogyokaaa88 válasza:
52%
nekem van egy kis hasam és javaslom,hogy nyugodtan vedd fel és esetleg egy hozzá illő kabát vagy kardit rá és az ékszer is elveszi a figyelmet ha te úgy gondolod, hogy nagy a hasad!
2016. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Lazább felső eltakarná a pocakot. Szerintem nyugodtan vedd fel.
2016. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%
Legjobb barátnőmnek teltebb az alakja és sokszor szokott feszülős szoknyában jönni. Szerintem nagyon jól áll neki, sőt, még irigylem is érte, mert a teltebb lányokon jobban áll. Szerintem nyugodtan vegyél fel olyan szoknyát!
2016. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2016. máj. 18. 17:47
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Vedd fel nyugodtan, a ceruzaszoknya mindenki nagyon jól áll.
2016. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok itt belerondítani a jóba, de szerintem nagyon előnytelen ha a hason feszül a szoknya. Rajtam alig volt egy kis fölösleg, de azt is kiemelte a ceruzaszoknya. Persze egy jó felsővel ez nem látszódik, csak válasz ügyesen.
2016. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben jó, ha nem tüdőszoknya fazon. Tehát na nem látszik a nagy has benne. Vagy ha eltakarja a felsőd.
2016. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, hogy nagyon jól áll, de ez alkat és szoknyafüggő. A többit csak kép alapján lehet megmondani. De szerintem mindenképp próbáld ki, ha jó fazont találsz! Nekem a teltebb lányok jönnek be és jó látni, ha valaki végre jó ruhákat vesz fel és nem fél!
2016. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!