Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A www.ecipo.hu oldalról van...

A www.ecipo.hu oldalról van esetleg valakinek személyes tapasztalata? Illetve, ha rendeltetek akkor, hogy tapasztaltátok, milyen méretet érdemes?

Figyelt kérdés
pl.: eggyel kisebb, nagyobb?
2016. máj. 27. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy fél kilós cipót rendeltem, friss és finom volt :)
2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon humoros.Én személy szerint cipőre(lábbelire,csukára,cipellőre, félcipőre ,csizmára ......ahogy tetszik az elnevezése) gondoltam. De persze...

Hasznos komment esetleg?

2016. máj. 29. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, nem tudom aktuális e még de hátha másnak segít. Nekem ma érkezett meg a cipő amit rendeltem. Konkrétan egy new balance 410. Hát... azt kell hogy mondjam nagyon féltem hogy nem lesz eredeti. Akciós volt, ezért mertem megrendelni. De amikor megérkezett.. Jesszus, gyönyörű és eredeti, huuu, tuti fogok még innen rendelni, csütörtökön adtam le a rendelést és hétfőn vagyis ma kaptam kézhez. Amire nem is számítottam ugyanis Egerről van szó, szóval azt hittem egy hét minimum lesz. Én nagyon örülök hogy meg mertem rendelni, egyébként 39-es a lábam, és ekkorát is rendeltem. Extrém kényelmes, és pont jó a lábamra, bár ez gondolom modelltől is függ.

Na de nem dumálok többet, ha lenne kérdésed szívesen válaszolok akár privátba is, bár szerintem mindent elmondtam, vagy még többet is! :)

2017. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
NEM HOGY NEM EREDETI, HANEM KÍNAI OLCSÓ ÁRU! AKI NEM EZT NYILATKOZZA, AZ CSAK A BOLT ALKALMAZOTTJA LEHET! NAGYON NEM AJÁNLOM SENKINEK!
2017. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!