Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb lányok! Ti nyáron,...

Ducibb lányok! Ti nyáron, hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés
Sziasztok,igazából ez a 2. nyaram úgy,hogy meghíztam. Azelőtt nagyon vékony voltam és nem volt gondom a ruhákkal,de sajnos 2 éve híztam 10kilót,ami a comb,has,fenék elég durván meglátszik. 173cm 69kg vagyok. A combom még vékonyan is erősebb volt,így meg pláne. Egyenlőre csak a régi fenék mutogatós nadrágjaim vannak amiket semmi pénzért nem vennék fel még otthonra sem. Hosszúban járok egésznap,pedig elég meleg van már és kellemetlen számomra. Ti,hogyan oldjátok meg a dolgot?
2016. jún. 1. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem még messze nem duci, max nem vékony. Ilyen arányokkal én simán hordtam egész rövid nadrágot (nem fenékvillantós, de annál csak picit hosszabb). Most több vagyok, így combközépig érő rövidnadrágot hordok, 3/4-es leggingset hosszabb, alakra szabott felsővel, vagy térdig érő szoknyát.
2016. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a 3/4-es nadrágot soha nem venném fel,nagyon nem a stílusom :( sem a bő nadrágokat. A combom narancsbőrös és emiatt nem vehetek fel szinte semmit,elkezdtem most kardiozni ,de min 1-2 hónap mire lesz némi eredménye. Nem tudom mi lesz így
2016. jún. 1. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem kezdj el szoknyákat hordani.Pl 173 cm-hez már maxi ruhát is nyugodtan felvehetsz,mert nem fog összenyomni és nagyon szépen takarja az alakodat.

Vagy pl: [link]

Esetleg ilyen szoknyát is vehetnél fel,fekete harisnyával(az is szépen takarja az alakod)

[link]

2016. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb mindent kizártál a térd felettig érő szoknya kivételével.
2016. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!