Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aktuális férfi fürdőruhadivat...

Aktuális férfi fürdőruhadivat Magyarországon? Visszajött a fecske vagy sem?

Figyelt kérdés

Öt éve nem nyaraltam Mo-n, mivel Olaszországba költöztem és nyáron nem szoktam hazamenni. Idén viszont két hétre haza fogok, amiben lesz egy hét Balcsi is.


Öt éve szinte minden fiatal térdig érő shortban strandolt, a fecske ciki volt, 1-2 vízilabdás haveromon kívül senki nem hordta. Olaszországban viszont nagyon népszerű, itt pont hogy a board short számít bénábbnak (néhány medencés strandon be is van tiltva), úgyhogy átszoktam már én is, főleg mivel sokkal jobb benne.


De nem tudom hogy ebből mennyi divat és mennyi helyi szokás. Olaszország ugye előrébb jár a divatban tehát a kérdésem hogy azóta visszatért-e Magyarországra a fecske, vagy szerezzek be egy hosszú fürdőnadrágot?


Nem szeretek kilógni, viszont ha 10-20% fiatal fecskében tolja akkor az nekem már megfelel.



2016. jún. 2. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tért vissza, de őszintén: nem mindegy? felesleges ezért új fürdőnadrágot venned erre a 2 hétre, csak hogy néhány idegen esetleg ne nézzen rád furán. amúgyis, szerintem senkit se fog érdekelni.
2016. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kár. Biztos ami biztos veszek egy rövidebb sortot, aztán max a helyszínen meglátom.
2016. jún. 2. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem jött vissza, pedig napozni, úszni csak is abban lehet, ettől függetlenül én olyat hordok, ami térdfölé ér, és vmi jó anyagból van, ami vékony,de takar azért, ha vizes is, ez egy kompromisszumos megoldás számomra 20/F (nyilván van fürdőruha kultúra egy tengerrel rendelkező országban... mint egy Balatonnal meg 2folyóval rendelkező sivatagban :D) #TeamItalia
2016. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek. Végül én is kompromisszumos megoldás mellett döntöttem, megvettem a legrövidebb gatyát ami csak volt, konkrétan ezt a darabot: [link]
2016. jún. 3. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Na nekem is pont hasonló van, csak sötétebb kék, fehér oldallal! (Y)
2016. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én valami ilyesmit fogok venni idén nyárra (csak kicsivel hosszabbat és talán valamivel színesebbet):


[link]


A "hagyományos" laza szörfnadrágot meguntam és nem is túl praktikus, amikor tele van a strand szép nőkkel és az embernek fél percenként erekciója támad :D

2016. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!