Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel randira? 20/F

Mit vegyek fel randira? 20/F

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy egy szürke farmert és fekete v-nyakú pólót fogok felvenni (vagy nem?), de azt nem tudom hogy fölé mit illik felvenni? Gondolom kb. rögtön le is veszem ha pl. étterembe megyünk, de azért nem mindegy addig se. Pl. egy blézer jó lenne szerintem, de én nem szoktam olyan elegáns ruhákat hordani, ezért nincs is. Megéri ezért vennem egy blézert? Vagy ajánljatok mást. Vagy nagyon gáz lenne ha kapucnis pulóver lenne rajtam?
2016. jún. 4. 03:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vegyel egy blezert hozza! Egy randin sok lanynak bejon ha elegansan van a partnere
2016. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nézd, csak ezért ne vegyél. úgyis hamar lekerül rólad minden ... szóval nem a ruha a lényeg hanem ami alatta van.
2016. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem bőrdzsekivel is jól nézne ki, ha van.
2016. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy öltözz ahogy szoktál... semmi értelme játszani hogy elegáns vagy, ha sose öltözöl úgy valójában. A randin téged akar megismerni a lány, szóval add önmagad.
2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Blézer????? Olyat a NŐK hordanak!


Talán inkább öltönyt, vagy zakót akartál mondani!


A sok hígagyú, meg simán jóváhagyta, sőt egyesek le is írták még egyszer :DDDDD gratula!


Miféle nemzedék ez te jó ég...

2016. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de mi aza blézer?


egyébként sztem pont itt cseszed el ha kapásból nem magad adod elő ... ha egyszer neked a szűk farmer és a kapucnis pulcsi a stílusod, akkor természetesen azt vedd fel, hiszen a csajszi sztem téged akar megismerni, nem egy alkalmi álcát.

2016. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!