Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ALDI-s ruhákról jók a tapaszta...

ALDI-s ruhákról jók a tapasztalataitok? Milyen a minőségük?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ott sokat vásárolni,ruhát még sosem vettem,de most épp nagy leárazás van. 999 Ft-ért sál,póló,ilyesmi.És ránézésre nem néz ki rossznak,de érdekelne más véleménye is.Nem tudom megvegyem-e,nem ismerem milyen minőségűek általában.


Mennyi ideig bírják az ottani ruhák,milyen az anyaguk.

Ha vettetek már ott,írjatok véleményt,légyszi! Köszönöm



2016. jún. 5. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha arról lenne szó,tudnék máshol is vásárolni,de ha pl. van olyan minőség mint a C&A,H&M,Vögele meg a többi,akkor lehet érdemes vásárolnom.

Nem akarok nagyon sok pénzt elkölteni,és ha az Aldi-ban is vehetek jó minőségűt és olcsóbban akkor talán ott vennék.

De mondom,nem ismerem az Aldit ilyen szempontból.

2016. jún. 5. 12:50
 2/7 anonim válasza:
Én egyszer vettem ott egy pulcsit ami jónak tűnt, de hamar kitágult. Más ruhadarabot nem vettem, azok nem tudom milyenek lehetnek de nem hiszem hogy ezután veszek ott ilyet.
2016. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vennék ilyen szupermarketes ruhát. Ugyanez a Lidl.

Ha van lehetőséged h&m c&a f&f stb ruhákra inkább azokat. Ezek is a megfizetheto márkák és mégsem aldis fo.s.

2016. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem lidl-ből van leggingsem is,meg felsőim is.A leggingsem sincs hordhatatlan állapotban,de a felsőim kifejezetten jók.


Neked talán negatív tapasztalatod volt a lidl-lel,mindenkinek más,de nekem szerencsére jó.


Egyébként az aldiban is csak akkor olcsó sok dolog mikor akció van.

Az üzletek amiket felsoroltál,jó minőségűek legtöbbször,de nem minden esetben elfogadható árúak.A H&M például nem mindig alacsony áron kínálja a termékeit.Vannak megfizethető,jó minőségű dolgok,de nem minden ilyen.


Amúgy -csak hogy ezt az egyet mondjam most példának- a H&M-ből is van egy-két felsőm,pulóverem (bár nem sok),de azokkal sincs baj,jó minőségűek (pedig sima basic felsők)

2016. jún. 18. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:

A c&a-ból és f&f-ből is van pár ruhám,szerencsére nemvolt velük semmi baj. Van olyan c&a felsőm amit biztos nem idén vettem,mégis jó.De azért néha ezekben az üzletekben is magasak az árak.

Szerintem minden üzletben attól függ ki mit fog ki.Lehet olcsón és drágán is kifogni.


Persze nem vitatkozok veled,remélem nem így érted.A válaszod köszönöm,ez is hasznos volt.

2016. jún. 18. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia azért írtam más alternatívákat mert azt írtad lenne lehetőséged máshol is vásárolni. Vagyis gondolom nem kenyszerulsz rá a 999 Ft-os pólóra.

Számomra nem túl stílusos ruhák a Lidl meg aldi valaszteka és egy ruha nem csak annyi hogy felvesszuk hogy ne puceran járjunk:)

2016. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hozzateszem a sogornom Németországban lakik és rendszeresen vesz ruhát Lidl és aldi üzletekben. Zömmel trikót leggingset pólót. 2-3 euróért. Főleg itthoni ruhákat. Azt mondja ár érték arányuk jó. De ezek zömmel tényleg otthoni ruhák.
2016. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!