Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszintén, titeket érdekel,...

Őszintén, titeket érdekel, milyen márkájú ruhákat hord egy ember?

Figyelt kérdés
Ti mekkora hangsúlyt fektettek vásárlásnál arra, hogy ˝ márkás ˝ legyen az adott ruha? Mi számít nektek ˝ márkának ˝, hol vásároltok általában?

2016. jún. 10. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel...lehet, hogy lányként egyedül vagy ezzel a véleménnyel, de most nem az a fontos, hogy jól álljon? Az tök mindegy, hol veszed meg...

16/L

2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minden ember ruháját kifordítom és megnézem a cimkét hogy elég márkás-e... alap dolog. Ja nem, pont lényegtelen. A ruhánál a minőség a lényeg, annak meg semmi köze a márkához.
2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
azért pl a lacoste az minőség, míg a zara nem, ha így nézzük számít a márka
2016. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első, ki mondta, hogy lány vagyok? :) És a kérdésben hol van az én véleményem? :) Titeket kérdezlek, mert arra vagyok kíváncsi, Ti mit gondoltok, nem a saját véleményemet szeretném megerősíttetni/megcáfoltatni. :) Ettől függetlenül köszi a választ!
2016. jún. 10. 16:02
 5/16 anonim válasza:
Engem nem érdekel. Máson nem nézem, magamon meg tényleg nem érdekel, milyen márkájú a ruhám. A lényeg, hogy jól érezzem benne magam.
2016. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ferfi vagyok, eszre sem veszem ha valami 'markas'
2016. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte választ akarsz. Más embernél leszarom, hogy mi van rajta, márkás-e vagy sem. Magam esetében nem. Nem tudom, mennyire számít márkának a Zara meg az ilyen plázás boltok cuccai, de sokkal jobban érzem magam, ha ilyen holmi van rajtam, mint mondjuk egy no name :/ (Igen, felszínes vagyok, később majd kinövöm.)
2016. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdekel, de amúgy se látni sok esetben ami nem tipikus sportszer márkajelzésű, hogy milyen márka.
2016. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Luxusmárkákat nem vásárolok, mert fölöslegesnek tartom és nem is tehetem meg, de egy kínaiba pl soha be nem mennék. Nem előítélet, voltam már, és én nem szeretek turkálni a ruhahalmok között 10 másik emberrel, hogy utána megvegyek valami rossz minőségű cuccot. Promod, Zara, Mango, Reserved: ruhát csak ezekben a boltokban vásárolok, mert viszonylag megbízható a minőségük, és az ízlésemnek a kollekciók többsége tökéletesen megfelel.
2016. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy más milyen márkát hord az nem érdekel. Az viszont igen, hogy ÉN hol vásárolok, milyen márkájú ruhát.
2016. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!