Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 20-30 közötti férfiak...

A 20-30 közötti férfiak milyen női ruhára mondják manapság azt, hogy jó?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mostanság egy huszonéves srác mire mondja azt, hogy "Huuu, milyen jól öltözött ez a lány, jól néz ki!" Farmer + testhezálló mintás póló? Vagy szoknya + elegáns blúz/Ing? Milyen ma a fiatal lányok között a jó megjelenés?
2016. jún. 15. 10:09
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
A hetero pasik nem értenek a divathoz, tőlük hiába kérdezed :D
2016. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell a divathoz érteniük, azt megtudják mondani mi tetszik nekik, milyen megjelenés fogja meg őket.

Az a gond, hogy mindenkinek más az ízlése szóval ha kapsz is választ, nagyon eltérőek lesznek. Valaki a sportosabbat szereti, valaki az elegánsat. De ha azért kérdezed, hogy e szerint öltözködj, azt tudom tanácsolni, hogy ne ezt kövesd, hanem a saját stílusod, mert ha azt látják hogy jól érzed magad a bőrödben, vállalod a személyiséged akkor sokkal vonzóbb leszel a szemükben.

2016. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pl. nagyon fontos a természetesség-lazaság.

Jobban szeretem, ha egy lány sportosan öltözködik, mintha mindenféle kiegészítőt magára aggatna.

Sokkal jobb érzés megölelni, megpuszilni egy lányt, ha nincs rajta 500 féle extra cucc. Ugyanúgy a smink, minél kevesebb annál jobb, főleg a száján ne legyen semmi.


Pl. ami mindig szimpatikus: sport cipő, farmer, póló/trikó.


Amúgy emögött figyelem a pszichológiai hátteret is.

Minél több extra cuccot rak magára valaki, annál több belső feszültséget és ön-el-nem fogadást próbál kompenzálni, konkrétan betakarózik.

Lehet testileg akár mennyire szép egy lány, ha látom, hogy olyan mint egy karácsonyfa, tudom hogy tele van belső konfliktusokkal.


Ez az én szemléletem. :)


22/F

2016. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A farmer póló converse általában mindenkinek ok ha illik hozzá.

Én ritkán oltozom így (most épp babát várok és semmilyen nadrág nem kenyelmes) szóval nálam az egyberuhak mennek és szerintem nagyon csinosak. Szerintem ez is bejon a pasiknak igaz én mindjárt szülni fogok így akármit vennék fel sem valószínű hogy sikerem lenne az ellenkező nemnél :D

2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!