Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti fürdőruhából nagyobb...

Ti fürdőruhából nagyobb méretet vagy inkább kisebb méretet vennétek meg?

Figyelt kérdés
(Nincs abban a méretben, amit pont jó lenne rám, de nagyon tetszik :/)
2016. jún. 16. 14:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
Kissebbet. :)
2016. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván egyiket sem...
2016. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Kétrészes?

Mert nekem elég kis mellem van és pl én jobban érzem magam az M-es méretben, viszont a csípőmnél pedig kell egy L-es, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy kötözött sonka az úszógumijaim miatt. Én a próbafülkébe beviszem mindkettőt és átcserélem az alsó vagy a felső részt.

Ha "egyberuha" akkor nem tudom. Nyilván ha nem passzol és lötyög az elég csúnya, de az sem szép látvány ha kilógnak a hurkák.

2016. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Igazából egyiket sem,mert fürdőruhában nem jó sem a nagyobb sem a kisebb,de ha csak az tetszene akkor inkább kisebbet vennék. :)
2016. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom "variálni" :) Két részes, a felső részre szól a kérdés. Bocsi ezt kihagytam a kérdésből.
2016. jún. 16. 15:12
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát én akkor kisebbet vennék, mert ha nagyobbat veszek és lehajolok, vagy "begörnyedek", akkor eláll a ruha és látszik a cicim. De mondjuk nekem kicsi a cicim, így nálam nem kérdés :)
2016. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
a nagyobb nem jó, mert lecsúszik vagy belátni alá.akkor már inkább a kisebbet.
2016. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Neked kell tudni melyik áll normálisan rajtad. Ha kicsi és kiesik belőle a melled akkor az nem lesz jó. De ha túl nagy és lehajolsz belátni, akkor az sem jó...
2016. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Kisebbet, vízben minden fürdőruha nyúlik egy picit.
2016. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
VÍzben picit kinyúlnak, viszont pl fenéken elég hülyén néz ki, ha a gumis bugyi bevág. Felsőben meg nyilván fazontól függ. Egy sima háromszög fazonú felsőnél igazából tök mindegy, főleg, ha megkötős. egy kosaras melltartónál mondjuk már lehet gond a túl nagy vagy kicsi kosár - csakúgy, mint melltartó esetében.
2016. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!