Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vehet ajándékba lányismerő...

Fiú vehet ajándékba lányismerősének (aki a legjobb barátja, de nem a szerelme) melltartót?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Intimissimi, pl.
2016. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez már túl intim, én nem vennék. És ha felpróbálja, meg is mutassa? Ez már túlmenne egy átlag barátságon.
2016. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg gaz, mar bocs. Raadasul nagyon konnyu vele mellefogni, mivel a melltarto pont az a ruhadarab, aminek tokeletesen kell(ene) passzolnia a viselojere, ergo szerencses felprobalni megvetel elott. Az meg elotted megint csak cinkes lenne.
2016. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Számomra nem az lenne a gond hogy túl intim (barátok közt belefér), hanem hogy a melltartót fel kell próbálni. Cipőnél is van hogy jó a méret, de mégsem kényelmes. A melltartónál ugyanez van. A férjemnek se engedem pont ezért hogy vegyen, mert 90% h pénzkidobás lenne.
2016. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A legjobb barátom egy fiú,de 14év barátság után sem kaptam tőle még soha fehérneműt ajándékban és ő sem kapott tőlem.Szerintem túl intim ajándék lenne.
2016. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez rém furcsa ajándék, nem nagyon értem miért venne ilyesmit egy barát. A melltartót meg próba nélkül megvenni igen nagy hülyeség. Vissza sem veszik ha rossz a méret.
2016. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max valami fehérneműboltba szóló utalványt. Az még oké lehet, ha nincs pasija. Ha van, akkor az is necces. :D
2016. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

inkabb ne :D



de megkerdezhetem miert akarsz pont melltartot ajandekozni? a legjobb baratkjakent nincs mas otleted?

2016. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert ez a barátosném nagyon büszke a melleire (teljesen jogosan, mert gyönyörűek, már vizes pólóban is megmutatta nekem az ikreket), és a legkedvesebb ajándéka a melltartó, mindig azt kér, csak annak tud örülni. Szülinapra, névnapra, karácsonyra folyton csak melltartót kap a szüleitől. Most végre miért ne kaphatna tőlem is?
2016. júl. 13. 00:39
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor eddig hogy hogy meg nem adtal neki? :D
2016. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!