Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem tudtam róla, hogy...

Csak én nem tudtam róla, hogy a háromnegyedes nadrágg is a zokni-szandál sorsára jutott?

Figyelt kérdés
Dancsó Péter az egyik videójában mondta, hogy szerinte be kéne tiltani a rövid ujjú inget, a zokni-szandált és a háromnegyedes nadrágot.

#nadrág #Péter #videómánia #Háromnegyedes #Zokni-szandál
2016. júl. 8. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg van benne valami ízlésficam. De azt ne felejtsd el, hogy ő nem divatblogger.
2016. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dancsó Péternek és Új Péternek magukkal kellene foglalkozniuk és akik ilyeneket kattognak.

Akinek ezek a dolgok problémát és egyáltalán foglalkoznak ilyennel, azokat jobb is ha bosszantja és felidegesíti ezek a kinézetek!

2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esztétikailag nem akkora érvágás és ha kényelmes akkor miért ne hordhatnák? A rövid ujjú inget is, attól hogy 30 fok van még van hogy elegánsan kell kinézni.
2016. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes a 3/4-es nadrág.

A rövid ujjú ingek sem rosszak minden esetben. Sima fehér ingből nem tetszik, de a színes, elszórtan aprómintás verzió szerintem jól mutat fiatal férfiakon. olyasmire gondolok mint a középső férfin: [link]


A szandálzokni meg érdekes, bár én leginkább logikátlannak tartom.

Múltkor láttam egy bácsit, szandál, 3/4-es nadrág és zokni felhúzva olyan magasan, hogy a lábszárából fél cm látszott. Nem sok értelmét láttam.

2016. júl. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3/4-esről lehet, hogy leszoktak, de közben meg annyira halad előre (felfelé) a bokavillogtatás (felhajtott hosszúnadrág), hogy lassan az érik 3/4-essé...
2016. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!