Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre lapostalpu cipő?

Esküvőre lapostalpu cipő?

Figyelt kérdés

Vendégkén vagyok hivatalos egy esküvőre. Abban szeretnék segítséget kérni hogy milyen ötleteitek vannak lapostalpu cipőkre és a hozzá passzoló ruhakölteményekre vonatkozólag. :)

Párom és én majdnem egy magasak vagyunk sajnos így a 176 centimmel kilőve a magassarkú. :)


Előre is köszi!



2016. júl. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van csipkés balerinám, azt viszem cserecipőnek , hogy át tudjam venni, ha már nem érzem a lábam ! :)

A szertartás és a vacsora alatt simán magassarkú lesz rajtam,177 centi vagyok!

2016. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso altal mondott csipkes balerina tokeletes lesz :-) illetve ha meg belefer, egy kisebb 4-5 cm magas cipot is felvehetnel, rajtad meg siman jol allhatna. Az en 185 centimhez sajnos ez mar kevesbe dukal :D

Gondolom, hosszu a labad, ezert nyugodtan vegyel fel rovid ruhat is (persze ne fenekvillantost, csak izlesesen). Arra viszont figyelj, hogy ha inkabb a dekoltazst hangsulyoznad, a labadbol mar ne mutass annyit. Ja es persze ne feher legyen a ruha.

2016. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uu igen ilyen tippeknek is nagyon örülök! :)

Fehér az nono!

Max a lábamat villantom semmi mást. :)

Vagy lehet még azt sem mert gondoltam maxi ruhára vagy overál szerüre.

2016. júl. 19. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez az ami nem egyszerű. Lábat villantani, úgy, hogy ne legyen a ruha túl rövid. Ami majd mindenkinek combközépig ér, az ezzel a magassággal jó ha pont eltakarja a sejhajom, és állandóan huzogatni kell lefelé. Én ezért inkább térdig érő ruhákat preferálom.
2016. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen.

Végülis maxi ruha lett. Nem villant sehol de szép a szabása. Így a cipő még mindig kérdéses. Ezzel a ruhával még a balerina cipő is. :)

2016. júl. 19. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a maxi ruhához egy csinosabb lábujjközis sarut/szandált javasolnék. Nem kell csicsásnak lennie, de ha szereted a díszes dolgokat, akkor egy olyat választanék a helyedben, amin egy kis strasszköves díszítés van. [link]

Nekem ő nyerő, kicsit elegánsabb, de kényelmes. A színe miatt pedig optikailag nyújtja a lábat. Valahogy a balerina cipő nem passzol hozzá szerintem. Bár az is ellene szól, hogy én sose kedveltem ezt a lábbelit.

2016. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!